До всієї інформації для ЗМІ

Бібліотека характеристик компонентів безпеки

04.10.2016

Продукція для забезпечення функціональної безпеки  

Продукція для забезпечення функціональної безпеки

Узгоджені в Директиві про машинне обладнання стандарти функціональної безпеки EN ISO 13849 та EN 62061 вимагають оцінювання та розрахунку вірогідності відмов контурів безпеки. Бібліотеку характеристик систем безпеки Phoenix Contact доповнено новими продуктами та мовними редакціями згідно з уніфікованим технічним паспортом VDMA 66413.

Виробники обладнання як постачальники повинні проводити оцінку і документально фіксувати її результати. Виробники пристроїв забезпечують відповідні дані (характеристики) пристроїв безпеки, що використовуються в машинах, з огляду на відповідальність за якість продукції. Параметри захисту розраховуються за допомогою інструментів для розрахунку, наприклад Sistema 2.x.

Для стандартизації характеристик під керівництвом VDMA, виробників машин та компонентів, а також органів контролю був розроблений уніфікований технічних паспорт VDMA 66413. Бібліотеку характеристик систем безпеки Phoenix Contact доповнено новими продуктами та мовними редакціями. Її можна знайти в розділі завантаження відповідної продукції або на сторонці технологій в сфері функціональної безпеки.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити