До всієї інформації для ЗМІ

Безпосереднє перетворення струму силою до 4000 А на стандартний сигнал

08.06.2015

Трансформатори струму PACT RCP для дообладнання  

PACT RCP безпосередньо перетворює струм силою до 4000 А на аналоговий стандартний сигнал

Нові трансформатори струму PACT RCP від Phoenix Contact для дообладнання дозволяють перетворювати високі струми безпосередньо на різноманітні аналогові стандартні сигнали.

Зручна котушка Роговського, якою обладнана вимірювальна система з двох частин, легко встановлюється на збірні шини та круглі провідники. Необхідності розбирати установку немає. Лише один тип котушки дає змогу вимірювати змінний струм силою до 4000 А. І вхідний, і вихідний сигнал вимірювального перетворювача, до якого підключається цей виріб, можна вільно конфігурувати. Завдяки цьому можна так оптимізувати діапазони вимірювання струму, щоб на виході завжди відображалася повна амплітуда сигналу. Використання котушки Роговського унеможливлює виникнення небезпечної напруги в розімкненій вторинній обмотці, як, наприклад, у шинному трансформаторі струму. Система збирає частотні сигнали в діапазоні від 16 до 1000 Гц. Додатковий тримач котушки забезпечує безпечне та точне положення на збірній шині незалежно від температури шини. Для точної конструкції пропонуються набори трансформаторів струму з котушками трьох різних розмірів, кожна з яких може буди підключена до вимірювального перетворювача за допомогою гвинтового з’єднання або технології push-in.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити