До всієї інформації для ЗМІ

Сервер підтримує резервні контролери

26.01.2017

Програмне забезпечення сервера PC Worx UA  

Сервер PC Worx UA підтримує також резервні контролери

Server PC Worx UA від компанії Phoenix Contact надає можливість доступу через протокол обміну даними OPC UA (Unified Architecture) до всіх змінних від програмованих на PC Worx контролерів.

Версія сервера 1.10 відтепер також підтримує резервні контролери (RFC 460R). У разі резервної комутації сервер автоматично отримує доступ до нового контролера, який керує процесом, без втрати змінних. Сервер розрахований на велику кількість контролерів: він може передавати на систему візуалізації або управління виробництвом дані 200 контролерів. Відображення змінних відбувається за допомогою профілю PLCopen. Для обміну даними сервер OPC UA використовує бінарний протокол, що забезпечує високу швидкість передачі даних. Концепція захисту на основі сертифікатів захищає від несанкціонованого доступу, маніпуляцій та помилок керування. Окрім автентифікації за допомогою сертифікатів сервер пропонує також додаткову можливість шифрування обміну даними. Багато уваги приділяється зрозумілій конфігурації безпеки та детальній діагностиці. За допомогою конфігуратора, що входить до комплекту поставки, користувач може просто проектувати налаштування безпеки і діагностувати поточні канали передачі даних до клієнтів та до контролерів також на відстані.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити