До всієї інформації для ЗМІ

Мобільна контрольна лабораторія для пристроїв захисту від перенапруг

26.08.2015

Тестер CHECKMASTER 2  

CHECKMASTER 2 — мобільна контрольна лабораторія для пристроїв захисту від перенапруг

Новий CHECKMASTER 2 від Phoenix Contact виконує функціональне тестування пристроїв захисту від перенапруг і виявляє компоненти з початковими ознаками пошкодження. Це підвищує експлуатаційну готовність обладнання і позбавляє від непотрібних сервісних робіт.

Керування тестером здійснюється за допомогою інтуїтивно зрозумілого сенсорного екрану. Пристрій, що підлягає перевірці, швидко ідентифікується ручним сканером за штрих-кодом, після чого підключається для перевірки до відповідного адаптера. Результати перевірки зберігаються на внутрішньому накопичувачі даних. Зчитування можна здійснювати або відразу, або пізніше, за допомогою накопичувача USB. Всі результати перевіок супроводжуються в протоколі датою та часом. Завдяки цьому, протокол відповідає вимогам до стандарту IEC 62305 щодо прозорості документації результатів перевірки. Виконуючи масштабну перевірку всіх відповідних компонентів, тестер виявляє також пристрої захисту від перенапруг, які вже мають початкові ознаки пошкоджень, що дійшли до межі допусків, і рекомендує заміну. Для контрольного приладу пропонуються різні тестові адаптери для лінійок пристроїв захисту від перенапруг FLASHTRAB, VALVETRAB, PLUGTRAB та COMTRAB, кожен з них – також і у варіанті SEC. Крім того, до асортименту входить валіза для транспортування та контрольні наклейки. CHECKMASTER 2 має інтерфейс англійською та німецькою мовами.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити