До всієї інформації для ЗМІ

Нові програмні продукти для комплексної автоматизації процесів

04.08.2015

Портативний комп'ютер з ACRON  

Програмне забезпечення ACRON представляє собою центральний вузловий компонент для збору, архівування та аналізу технологічних даних.

За допомогою ПЗ atvise scada, AIP та ACRON компанія Phoenix Contact розширює свій асортимент програмних продуктів для візуалізації, адміністрування аварійних станів та архівування даних.

Інтегрувавши це програмне забезпечення у власний асортимент продукції, компанія Phoenix Contact зробила ще один крок у напрямку постачальника комплексних рішень у сфері автоматизації процесів, наприклад, інфраструктурних застосувань, таких як водопостачання та водовідведення. Програмне забезпечення візуалізації atvise scada дозволяє користувачеві виконувати складні завдання з керування та моніторингу, що реалізуються незалежно від місця та конкретного обладнання. Доступ до візуалізації можливий за допомогою будь-якого стандартного браузера. Редактор для професіоналів Інтернету відкриває широкі можливості для безпосереднього програмування JavaScript. ПЗ для адміністрування аварійних станів AIP (Alarm-Informations-Portal) є підходящим рішенням для незалежного від місцезнаходження контролю процесів. ПЗ передбачає можливість підключення за допомогою таких стандартних інтерфейсів, як OPC (Open Process Control) до систем керування та візуалізації і надійно інформує обслуговуючий персонал за допомогою електронної пошти та повідомлень SMS.. Система архівування, обробки та аналізу ACRON у випадку необхідності протоколює всі параметри установки та експлуатаційні параметри у резервні бази даних. За допомогою функції протоколювання можна генерувати циклічні змістовні та індивідуально конфігуровані діаграми та документи. Acron зручно сполучається за допомогою стандартизованих інтерфейсів, таких як OPC UA (Unified Architecture) з системами візуалізації та керування.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити