До всієї інформації для ЗМІ

Нові нормалізатори сигналу із сертифікатом SIL

30.05.2016

Нормалізатори сигналу із сертифікатом SIL  

Нові нормалізатори сигналу забезпечують максимум надійності й безпеки

Компанія Phoenix Contact розширила лінійку нормалізаторів сигналу MACX Analog, сертифікованих на предмет повної відповідності вимогам до функціональної безпеки (підтвердження рівня повноти безпеки — SIL), додавши до неї чотири нових пасивних нормалізатори з живленням від вхідного контуру.

Ці пристрої дають змогу безпечно передавати сигнали без споживання додаткової енергії. Пропонуються як одно-, так і двоканальні варіанти з напругою ізоляції 2,5 або 5 кВ. Додатково пропонується два вибухозахищених нормалізатори сигналу NAMUR з резистивною характеристикою виходу для спрощення пошуку несправностей на лінії, а також два вибухозахищених модулі керування клапанами з логічним входом, що теж спрощує виявлення несправностей. Нормалізатори сигналу MACX Analog розробляються та виробляються з дотриманням вимог функціональної безпеки на кожному етапі. Сертифіковані в такий спосіб вироби відповідають всім додаткам з вимогами щодо безпеки для SIL 2 або SIL 3. Це гарантує високий рівень надійності й безпеки. Вибухозахищені (Ex i) нормалізатори сигналу MACX Analog Ex мають також сертифікати ATEX і IEC. Вони забезпечують вибухозахист у будь-яких вибухонебезпечних зонах, а також у всіх групах газових і пилових середовищ.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити