До всієї інформації для ЗМІ

Корпусне рішення для міні-комп'ютера Raspberry Pi

30.05.2016

Корпус електронного обладнання RPI-BC  

RPI-BC: корпус для міні-комп'ютера Raspberry Pi

Корпус електронного обладнання RPI-BC є першим рішенням від Phoenix Contact в галузі корпусів для монтажу міні-комп'ютера Raspberry Pi.

Корпус, що монтується без використання інструментів, підходить для Raspberry Pi версії B+, B2 та B3. Додатковий адаптер дозволяє також застосовувати його для Raspberry Pi A+. Корпус пропонує додатковий простір для індивідуальних друкованих плат, перфорованих пластин або конструктивних елементів, що можуть розширити обсяг функцій міні-комп'ютера. Корпус з габаритною шириною 107,6 мм та розмірами за стандартом DIN 43880 може монтуватися на DIN-рейку або безпосередньо на стіну. Шина DIN-рейки дозволяє додатково підключити разом кілька груп конструктивних елементів або комбінувати їх з комплектом розробника серії корпусів ВС. Для підключення багатоцільового інтерфейсу GPIO (general purpose input/output) також доступний з’єднувач для друкованих плат PTSM. Поєднання захисного корпусу і відповідної технології підключення пропонує виробникам дрібних партій, науково-дослідницьким інститутам та розробникам-аматорам ефективне комплексне рішення для розширення комп'ютера Raspberry Pi до рівня електронного блоку, орієнтованого на конкретне застосування.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити