До всієї інформації для ЗМІ

Нові перетворювачі постійного струму на постійний струм для енергетичного сектора

14.09.2015

Перетворювач постійного струму лінійки QUINT POWER  

Нові перетворювачі постійного струму на постійний струм оптимально підходять для використання у енергетичному секторі

Нові перетворювачі постійний струм на постійний струм лінійки продукції QUINT POWER від Phoenix Contact особливо придатні для використання у енергетичному секторі.

Завдяки широкому вхідному діапазону ви можете перетворювати вхідну напругу від 60 до 72 В та від 96 до 110 В постійного струму у гальванічно розв'язану, регульовану вихідну напругу 24 В постійного струму. В клієнтських мережах та мережах підприємств автономна робота звичайно забезпечується на рівнях напруг 60, 110 або 220 В постійного струму за рахунок резервної напруги живлення з акумуляторною буферизацією. Широкодіапазонні пристрої без проблем охоплюють вхідні напруги від 42 до 96 та від 67 до 154 В постійного струму і можуть застосовуватись у мережах з одностороннім заземленням або з заземленням центральної точки. Завдяки гальванічній розв'язці між вхідною та вихідною напругами є можливість створити незалежну систему живлення та здійснювати превентивний контроль. Всі перетворювачі постійного струму на постійний струм, джерела живлення та резервні модулі лінійки продукції QUINT POWER підтримують функцію резервування потужності Power Boost, яка постійно постачає 1,25-кратний номінальний струм.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити