До всієї інформації для ЗМІ

Нові приладові з’єднувачі з кодуванням K, L і M

03.04.2017

Нові приладові з’єднувачі з кодуванням K, L і M  

Нові приладові з’єднувачі з кодуванням K, L і M

Нові приладові з’єднувачі M12 із кодуванням K, L і M від Phoenix Contact доповнюють широкий асортимент з’єднувачів серії M12 Power і забезпечують передачу високих постійних і змінних струмів на обмеженому просторі.

Круглі з’єднувачі з механічним кодуванням типу K, призначені для застосувань змінного струму з п’ятьма контактами (4+PE), передають струм до 630 В/16 А. З’єднувачі з механічним кодуванням типу L наявні у двох виконаннях із п’ятьма контактами (4+FE), а також у чотириполюсному варіанті. Обидва виконання передають постійний струм до 63 В/16 А і наявні у версії для PROFINET. З’єднувачі з механічним ключем типу M передають із шістьма контактами (5+PE) максимум 630 В/8 А змінного струму. Нові приладові з’єднувачі наявні як штифтові та гніздові варіанти з жилами довжиною 20 см, або як вбудовувані з’єднувачі з однієї або двох частин для безпосереднього монтажу на друковану плату шляхом паяння хвилею припою або паяння оплавленням. Нові типи кодування, як і наявні кодування S і T, описані в стандарті 61076-2-111. Таким чином, у вашому розпорядженні широкий асортимент з’єднувачів для компактної та перспективної передачі живлення.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити