До всієї інформації для ЗМІ

Гібридний пускач двигуна з можливістю інтеграції в мережу

15.06.2015

Гібридні пускачі двигуна CONTACTRON  

Проста інтеграція в діючу системну польову шину

Дев'ять варіантів гібридного пускачу двигуна CONTACTRON від Phoenix Contact забезпечують можливість швидкої та простої інтеграції в поширені системні польові шини PROFIBUS, PROFINET, CANopen, DeviceNet, Modbus та EtherNet/IP.

Технологічні дані, наприклад струм споживання двигуна, передаються у систему керування за допомогою відповідних шлюзів через шинну систему. Таким чином можна оптимізувати інтервали технічного обслуговування, що призводить до підвищення експлуатаційної готовності. Завдяки ефективній концепції електромонтажу гібридного пускача двигуна нові пристрої забезпечують можливість простої інтеграції польової шини за короткий час введення в експлуатацію. Шинний з’єднувач для DIN-рейки полегшує монтаж, оскільки пристрої підключаються при встановленні. Сигнали керування передаються системою польової шини, тому на стороні керування можна відмовитись від дискретних входів для управління двигуном. Трудомістке паралельне кабельне з’єднання на рівні керування та сигналів більше непотрібне. Взагалі система пропонує компактне та економічно привабливе рішення для управління двигуном.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити