До всієї інформації для ЗМІ

Захищене дистанційне технічне обслуговування машин

20.04.2017

Клієнт TC Cloud  

Захищене дистанційне технічне обслуговування машин

Модулі (клієнти) дистанційного технічного обслуговування машин TC Cloud від Phoenix Contact безпечно з’єднують машини з mGuard Secure Cloud через мережу Інтернет.

Клієнти створюють економічну основу для дистанційного технічного обслуговування машин із можливістю масштабування. При цьому замовники мають можливість вибору між клієнтами TC Cloud, що використовують мережі оператора, та варіантами, що використовують для хмарних сервісів всесвітні мережі мобільного зв’язку 4G-LTE. Клієнти конфігуруються за допомогою хмарного сервісу й одразу готові до використання в машині. Сервіс mGuard Secure Cloud будує потужну та масштабовану VPN-інфраструктуру, яка з’єднує обслуговуючий персонал з машинами та установками через Інтернет. Професійний обчислювальний центр забезпечує високий рівень надійності та доступності для сервісного обслуговування машин та установок. VPN-технологія mGuard використовує протокол безпеки IPsec з надійним шифруванням. Це забезпечує конфіденційність, автентичність і цілісність всіх даних та інформації, що передаються між сервісними техніками та машинами. У клієнтах TC Cloud передбачено один цифровий вхід і один вихід. Це дає змогу за потреби встановлювати службове з’єднання з хмарним середовищем та виконувати обмін сигналами.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити