До всієї інформації для ЗМІ

Нові блочні ПК для застосування безпосередньо на місці

20.07.2015

Блочні ПК VL2 BPC 2000  

Блочні ПК нової міцної конструкції

Наступне покоління блочних ПК Valueline має тепер цілком нову, міцну конструкцію та нові процесори різних класів потужності.

Стійкі до навколишніх умов блочні ПК призначені для застосувань, де потрібно встановлення промислового комп'ютера безпосередньо на місці. Тому в їхній конструкції відсутні вентилятори. Передбачений доступ для зручного обслуговування всіх важливих компонентів. Пристрій можна розширювати за допомогою слота PCI-/PCIe. Рівень безпеки даних підвищено за рахунок використання двох пристроїв зберігання даних та підтримки RAID. Є можливість вибору процесора у відповідності до вимог: Intel Core i5-4300U, 4-го покоління (Haswell), або Intel Celeron N2930 3-го покоління (Baytrail). Наступні інтерфейси забезпечують різносторонні можливості під'єднання ПК у мережі: 4 x USB 2.0 або 2 x USB 2.0 та 2 x USB 3.0. Крім того, блочний ПК підтримує роботу з кількома дисплеями та з великими дисплеями з роздільною здатністю до 4K. У залежності від вимог можна обирати різні варіанти монтажу — поперечний або настінний.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити