До всієї інформації для ЗМІ

Заряджання електричних транспортних засобів з потужністю 350 000 Вт

18.05.2016

електромобілі, CCS, CCSplus, E-Mobility, швидке заряджання, HM  

Заряджання електричних транспортних засобів з потужністю 350000 Вт

З 25 до 29 квітня 2016 року Phoenix Contact представляє на Hannover Messe систему швидкого заряджання CCSplus для електричних транспортних засобів, яка в майбутньому зробить можливим заряджання протягом 3–5 хвилин для подолання 100 кілометрів.

Система швидкого заряджання базується на загальноприйнятому в Європі і США стандарті CCS (Combined Charging System). Вже сьогодні система заряджання CCS пропонує суттєво коротший час заряджання порівняно зі звичайним заряджанням змінним струмом. Проте повсякденна мобільність вимагає пробігу близько 600 км при заряджанні менш ніж за 30 хвилин. Щоб досягнути цього, система заряджання CCS була доповнена новітньою системою охолодження, інтегрованою у зарядну колонку. Інтелектуальне керування системою охолодження забезпечує ввімкнення охолодження лише в разі потреби. За допомогою цієї системи електричні машини в усьому світі можна безпечно і надзвичайно швидко заряджати більш високим зарядним струмом. Розширення зарядної системи CCS здійснюється у тісній співпраці та з узгодженням із міжнародною автомобільною галуззю та міжнародними виробниками зарядних станцій постійного струму. Таким чином досягнуто сумісність із загальними стандартами заряджання CCS, а також відповідність усім чинним стандартам безпеки. Система заряджання прокладає шлях для повсякденного використання та легкого швидкого заряджання електричних транспортних засобів.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити