До всієї інформації для ЗМІ

Безпечна розв'язка від поля до мережі

20.04.2017

Модульна комбінація нормалізаторів сигналу зі вставним шлюзом  

Довільне поєднання нормалізаторів сигналу та їх інтеграція в мережу

За допомогою нормалізаторів сигналу MINI Analog Pro з підключенням до шини та мережі можна поєднувати переваги безпечної гальванічної розв’язки з перевагами цифрового обміну даними.

На габаритній ширині менш ніж 50 мм можна без перешкод передавати до промислової мережі до восьми польових сигналів та економити на спеціальних платах вводу для кожного сигналу.

Надкомпактні нормалізатори сигналу MINI Analog Pro виконують усі класичні функції передачі сигналів на габаритній ширині всього 6,2 мм: аналогові сигнали, сигнали температури та частоти й комутаційні сигнали обробляються та перетворюються на вихідні сигнали. Нові вставні шлюзи дозволяють оцифровувати ці вихідні дані та надсилати їх через послідовний протокол зв’язку, наприклад Modbus чи PROFIBUS, безпосередньо з рівня інтерфейсу до вашої системи керування чи ПЛК. Крім швидкого безпомилкового об’єднання сигналів на одному мережевому кабелі, це забезпечує надійну гальванічну розв’язку до центрального процесора, в тому числі між окремими каналами. Можна довільно комбінувати до восьми нормалізаторів сигналу з виходом струму або цифровим виходом. Це дозволяє досягти небаченого рівня модульності та економії місця.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити