До всієї інформації для ЗМІ

Найвужча в світі, роз'ємна конструкція блискавкозахисного розрядника

04.08.2015

Комбінація блискавкозахисного розрядника FLASHTRAB-SEC-T1+T2  

Комбінація блискавкозахисного розрядника з технологією SEC для 5-провідних мереж

Комбінація захисних пристроїв FLASHTRAB-SEC-T1+T2 складається з вільних від супровідного струму мережі блискавкозахисних розрядників типу 1 на основі іскрового проміжку та пристроїв захисту від перенапруг типу 2 на основі варисторів.

Така комбінація тільки в одному пристрої — унікальна на світовому ринку. Технологія Safe Energy Control (SEC) забезпечує тривалий термін служби і високу ефективність виробів. Під час удару блискавки навантаження на всю систему знижується до мінімуму. Комбінація блискавкозахисного розрядника забезпечує особливий захист для оточення системи с частими комутаційними операціями. Розрядник без супровідного струму мережі безвідмовно справляється з високими струмами блискавки, а тимчасові перенапруги надійно обмежуються варисторами. Внаслідок цього лінійка продукції отримує наступні переваги: підвищений захист мереж низької напруги та можливість використання без запобіжників у системах електроживлення 230/400 В. Встановлення та обслуговування компактного розрядника потребує менших витрат. Всі вироби мають роз'ємну конструкцію і можуть перевірятись контрольним приладом для пристроїв захисту від перенапруг CHECKMASTER 2.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити