До всієї інформації для ЗМІ

Компактні силові з’єднувачі для тяжких умов експлуатації

16.06.2016

Корпуси й контактні вставки D7  

Компактні силові з’єднувачі для тяжких умов експлуатації

Складність сучасних машин і установок зростає; це призводить і до збільшення працемісткості монтажу й ускладнення систем керування. А ось обмеження простору лишаються незмінні.

Нові покращені силові з’єднувачі серії HEAVYCON D7, що їх пропонує компанія Phoenix Contact, вирізняються компактною конструкцією. Металевий корпус полегшено десь на 40 %. Незважаючи на компактність, у них достатньо простору для розміщення кабелів з великою кількістю полюсів або товстими жилами. Електропровідні поверхня й ущільнювачі в поєднанні з відповідним гвинтовим сальником забезпечують добру електромагнітну сумісність. Монтажний корпус кріпиться чотирма гвинтами. Тому ці вироби розраховані на експлуатацію під дією значних зусиль і швидкостей. Фіксовані ковпачки дають змогу надійно закривати тимчасово невикористовувані інтерфейси. Новий наскрізний корпус може монтуватися на задню або передню стінку. Але навіть з боку підключення забезпечуються надійний захист від зовнішніх впливів та електромагнітна сумісність. Удосконалено й пластмасовий корпус. Вбудований кабельний ввід надійно ущільнює кабелі малого й великого діаметра. Будуйте нові системи, використовуючи пластмасові корпуси з ковпачком і нові наскрізні корпуси. Багатий вибір контактних вставок дає змогу надійно передавати сигнали й електроенергію із силою струму до 40 А.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити