До всієї інформації для ЗМІ

Набори для фотоелектричних установок для відстеження точки максимальної потужності (MPP)

08.06.2017

Застосування основних елементів 4+В  

Набори для фотоелектричних установок для оптимального захисту двох окремих пристроїв відстеження точки максимальної потужності (MPP) в одному пристрої

Компанія Phoenix Contact пропонує вам набори для фотоелектричних систем, які поєднують два пристрої відстеження точки максимальної потужності (MPP) та захист від перенапруги.

Відстеження точки максимальної потужності в фотоелектричних установках — це завдання інвертора. Інвертор ланцюжка в більшості випадків оснащений двома пристроями відстеження точки максимальної потужності. Кожен окремий пристрій відстеження MPP піклується про видалення максимальної потужності з підключеного ланцюжка. Новий пристрій у наборах для фотоелектричних установок може одночасно захистити два пристрої відстеження точки максимальної потужності через два окремі входи «плюс» та два окремі входи «ݟݖмінус».

Обидва пристрої відстеження розділяють шлях до захисного провідника у схемі розімкнутого трикутника. Це зменшує ваші витрати не тільки на захист від перенапруги, але й на виробництво наборів для фотоелектричних установок. Крім того, вам потрібне лише одне підключення захисного провідника для обох пристроїв відстеження точки максимальної потужності.

 


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити