До всієї інформації для ЗМІ

Мобільні маршрутизатори для швидкісної передачі даних

23.03.2016

Швидкісні мобільні маршрутизатори  

Нові маршрутизатори забезпечують швидкісну передачу даних до 100 Мбіт/с

Новий мобільний маршрутизатор від Phoenix Contact забезпечує швидкісну передачу даних до 100 Мбіт/с через мобільні мережі 4G-LTE.

Таким чином він забезпечує мобільний широкосмуговий зв’язок для дуже гнучкого об’єднання в мережу навіть там, де недоступне дротове з’єднання з Інтернетом. Маршрутизатор пропонує високий рівень безпеки завдяки підтримці протоколів IPsec та OpenVPN, а також інтегрованому брандмауеру Stateful-Packet-Inspection. Ще однією перевагою є широкий діапазон температур від -40 до +70 °C, який дозволяє використання для систем інженерної інфраструктури в жорстких умовах навколишнього середовища. Маршрутизатор передає дані між диспетчерською та мережею в полі швидко та безпечно. Вони ідеально підходять для комунального господарства, енергетики та комунального водопостачання, а також операторів нафтових і газових родовищ. Для середніх вимог до ширини смуги пропускання доступна вигідна 3G-версія пристрою. Ці пристрої оснащені двома цифровими входами та виходами для підключення датчиків і виконавчих елементів. Так, наприклад, через вхід можна надіслати аварійне повідомлення електронною поштою або SMS. Інтегрований журнал записує всі події конкретного пристрою. Кращий прийом забезпечують антени MIMO. Всі маршрутизатори мають зворотну сумісність в стандарті мобільного радіозв’язку.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити