До всієї інформації для ЗМІ

Рішення з модернізації для моніторингу та оцінки удару блискавки

22.09.2015

Розподільна шафа LM-S  

Комплексні рішення моніторингу розрядів блискавки для вітроенергетичних установок

Нерозпізнані пошкодження від блискавки для вітроенергетичних установок (ВЕУ) можуть мати далекосяжні наслідки, особливо для вітропарків у відкритому морі.

Для того щоб запобігти дорогим простоям навіть у існуючих установках, компанія Phoenix Contact розробила рішення для модернізації, призначене для безперервного моніторингу та оцінки відповідних подій. Основним елементом рішення є система моніторингу розрядів блискавки (LM-S). Вона вимірює силу та енергію блискавки та передає дані для координації робіт із технічного обслуговування оператору. У розподільній шафі для регулювання висоти замало місця для подальшого монтажу відповідного блоку обробки результатів. Тому система LM-S розташована в окремій компактній шафі керування, яка просто інтегрується в систему автоматизації. Блок обробки результатів отримує електричне живлення завдяки лінійці продукції QUINT. На замовлення можуть бути встановлені варіанти з безперебійним живленням із цієї серії. Для того щоб модернізована система навіть у разі потрапляння блискавки самостійно працювала без відмов, усі вхідні та вихідні проводи під’єднані до захисту від перенапруги.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити