До всієї інформації для ЗМІ

З’єднувачі для тяжких умов експлуатації для експлуатації просто неба

15.09.2016

Корпуси для експлуатації просто неба HEAVYCON ADVANCE  

Якнайкраще підходять для використання просто неба завдяки стійкому до УВ ущільнювачу та спеціальному порошковому покриттю.

Використовуйте з'єднувачі для тяжких умов експлуатації HEAVYCON ADVANCE від Phoenix Contact для задоволення особливих вимог в агресивному середовищі, наприклад в залізничній та хімічній галузі, а також в морських установках.

Нові корпуси для експлуатації просто неба виконані зі стійкого до дії корозії та морської води литого під тиском алюмінію. Чорне порошкове покриття забезпечує додатковий захист від корозії. З корпусами HEAVYCON ADVANCE також можна відмовитися від звичайних монтажних корпусів. Так створюються дуже компактні інтерфейси малої монтажної висоти. Вони пропонують оптимальний простір для кабелів та заощаджують витрати на монтаж та матеріали. Корпуси для застосування просто неба пропонуються в типорозмірах В6, В10, В16 та В24, у високому та низькому виконанні. Стійкий до дії ультрафіолетового випромінювання ущільнювач вітон герметизує безпосередньо на монтажній поверхні. Корпус HEAVYCON ADVANCE для використання просто неба має ступінь захисту IP68/IP69K. Гвинтовий фіксатор надійно закриває ваш інтерфейс та, на відміну від скоби-фіксатора, не може бути відкритий сторонніми особами.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити