До всієї інформації для ЗМІ

Монтаж у будівлі з використанням трирівневих клем Push-in

04.08.2015

Трирівнева монтажна клема  

Багаторівневі клеми 6 мм² з технологією Push-in для монтажу в будівлі

За допомогою нових трирівневих монтажних клем PTI 4 з технологією підключення Push-in від Phoenix Contact тепер можна підключати жорсткі проводи до 6 мм² — безпосередньо і без інструменту.

Компактна конструкція клем спеціально підібрана з урахуванням вимог електромонтажу та спорудження розподільних пристроїв. Підключення спільної шини нейтралі здійснюється легко і надійно завдяки безгвинтовому розмикачу з індикатором стану. Наявність функціональної шахти на кожному рівні забезпечує можливість простого розподілу потенціалів за допомогою гнучкої системи перемичок. Кожна клема може позначатись унікальним маркуванням, крім того, вона додатково має власне тестове з'єднання, що забезпечує можливість перевірки. На 50 процентів знижене зусилля підключення жорстких та гнучких провідників з наконечниками від 0,5 до 6 мм² без інструменту. Вбудований натискний важіль дозволяє звільняти повністю ізольований провідник за допомогою будь-якого інструменту. Оранжевий колір важеля позначає елемент керування. Це дозволяє уникнути неправильного поводження з клемою. Також за допомогою важеля можна підключати гнучкі проводи від 0,2 мм² без наконечника.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Додаткова інформація

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити