До всієї інформації для ЗМІ

Підприємство Phoenix Contact E-Mobility GmbH сертифіковане згідно з ISO/TS 16949

04.08.2015

Гніздові частини для системи зарядки транспортного засобу від Phoenix Contact E-Mobility  

Гніздові частини для системи зарядки транспортного засобу від Phoenix Contact E-Mobility сертифіковані згідно з ISO/TS 16949

Підприємство є провідним центром групи компаній Phoenix Contact з компонентів, систем та рішень, пов'язаних з електромобільним транспортом і відповідає високим вимогам автомобільної галузі до виробничих процесів, якості та організації.

Підрозділ E-Mobility компанії Phoenix Contact розробляє та виготовляє зарядні системи і зарядні контролери для заряджання постійним та змінним струмом і є постачальником комплексних рішень зарядних інфраструктур, як для стаціонарних, так і для мобільних пристроїв. З метою виконання специфічних вимог автомобільної промисловості, зокрема — до проектно-конструкторських робіт, виробничі процеси та організаційна структура підприємства побудована і налагоджена відповідним чином. Крім високих стандартів, інноваційних розробок та якості, E-Mobility має сертифіковану систему управління, а послідовна політика у сфері сервісу та роботи з клієнтами робить це підприємство надійним партнером автомобільної галузі.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити