Конкурс xplore New Automation Award

Шукаємо креативні ідеї!

Шукаємо креативні ідеї!

Фокус на автоматизацію: команди розумників реалізують інноваційні й захопливі рішення.

Хочете долучитися до розвитку технологій автоматизації? Запрошуємо до участі в конкурсі xplore New Automation Award!

xplore New Automation Award — міжнародний технологічно-освітній конкурс, організований компанією Phoenix Contact. Його цільова аудиторія — ентузіасти техніки різного віку та з різною освітою. Команди школярів, студентів, практикантів і молодих спеціалістів змагаються між собою в креативності, розробляючи інноваційні рішення для автоматизації, що мають різне практичне спрямування.

Переваги

  • Здобудьте нові технічні ноу-хау, які допоможуть досягти успіху в обраній професії
  • Зав’яжіть контакти з підприємствами й вищими навчальними закладами
  • Виграйте цінні призи

Переможці в номінаціях

У рамках конкурсу xplore New Automation Award ми підтримуємо команди з усього світу, надаючи продукцію на суму 3000 євро для одноосібних, 4000 — для командних проектів.

  • Конкурс проводиться в п'ять номінаціях: Smart Factory, Environment, Urban Infrastructure, Recreation, Infinity.
  • У кожній номінації визначаються переможці.
  • Найкращі в своїх номінаціях команди їдуть презентувати проекти до міста Бад-Пірмонт.

Незалежне журі, що складається з представників промислових підприємств, вишів і ЗМІ, нагороджує лауреатів.

Переможці конкурсу xplore New Automation Award мають змогу представити свій проект широкому загалу на Ганноверському ярмарку (Hannover Messe) — найбільшій у світі промисловій виставці.

Головує на конкурсі Роланд Бент, виконавчий віце-президент компанії Phoenix Contact з маркетингу й розвитку. Конкурс проводиться під патронатом Федерального міністерства економіки й енергетики.

Автор проекту – студентка факультету інформаційних технологій Олена Примачова зі своїм керівником Іщенко Миколою Олександровичом  

Автор проекту – студентка факультету інформаційних технологій Олена Примачова зі своїм керівником Іщенко Миколою Олександровичом

У 2015 році три проекти з України потрапили в сотню кращих:

  •  Екологічна і енергоефективна система автоматизації міського розважального комплексу з використанням рішень Phoenix Contact (Криворізький національний університет)
  •  Дуальний метод управління багатозональною піччю (Криворізький національний університет)
  •  Бездротова система моніторингу для зовнішніх систем відеоспостереження (Харківський національний університет радіоелектроніки)

Всі три команди отримали обладнання від Phoenix Contact для реалізації ідеї і зняли відеозвіти про свої проекти. За результатами відбору, проект Криворізького національного університету «Екологічна і енергоефективна система автоматизації міського розважального комплексу» вийшов у фінал, потрапивши в 30 кращих проектів з усього світу. Команда студентів відвідала головний офіс компанії Phoenix Contact, де вони мали змогу представити свій проект жюрі та іншим командам-фіналістам

 

Хочете дізнатися більше?

Зацікавлені? Хочете дізнатися більше про конкурс xplore New Automation Award? Перейдіть за посиланням нижче на міжнародний сайт конкурсу!

PHOENIX CONTACT GmbH & Co. KG

+49 52 35 / 34 18 96

Klaus Hengsbach

Klaus Hengsbach

Head of didactics

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити