Чим ми займаємося

Інноваційна продукція та технології

Інноваційна продукція та технології

Продукція та рішення в сфері електротехніки та автоматизації — це наш світ.

Інновації — це стосується не лише нашої продукції. Спільно з вами ми будемо прокладати нові шляхи. Особисто та індивідуально для кожного клієнта, від окремого виробу до комплексного рішення. І так в усьому світі.

Рішення для майбутнього

Інноваційні технології з’єднання та автоматизації дозволяють нам спільно з нашими клієнтами та партнерами створювати рішення для світу майбутнього. Там, де це необхідно — наприклад, у транспортній інфраструктурі та електромобілях — для очищення води, виробництва відновлюваної енергії та створення інтелектуальних мереж електроживлення або енергоефективних машин і систем промислового обладнання.

Ми розглядаємо технологічні та відповідні соціальні зміни. Маючи майже 100-річний досвід в машинобудуванні та автоматизації, ми вже сьогодні працюємо над інтелектуальним виробництвом майбутнього.

Успішне застосування

Щоденно наша продукція доводить свою ефективність на практиці, особливо у зазначених нижче сферах.

Розподільні шафи
Від клеми до контролера — вас чекає широкий асортимент компонентів і систем.

Польова установка
Інноваційні системи з’єднання вводів/виводів та промислові з’єднувачі забезпечують ефективну передачу електроенергії та даних.

Пристрої та технології з’єднання
Чи то з’єднання для друкованих плат або корпус електронного обладнання: у нас ви знайдете своє індивідуальне рішення.

Системи та рішення
Наша продукція розробляється за системним принципом і може використовуватися в різноманітних комбінаціях. Таким чином, ви можете скласти індивідуальний пакет для вирішення ваших спеціальних завдань.

Різноманіття продукції

Наш широкий асортимент включає більш ніж 60 000 продуктів. Наша продукція — це результат довгих років інтенсивної розробки та послідовної орієнтації на споживача.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Додаткова інформація

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити