PHOENIX FEINBAU GmbH & Co. KG

PHOENIX FEINBAU GmbH Co. KG в Люденшайді

Компетентне виробництво

Виробництво та розвиток технології для групи Phoenix Contact.

Phoenix Feinbau GmbH & Co. KG — це металообробне підприємство, розташоване в місті Люденшайд. Як член групи Phoenix Contact компанія поєдную досвід у сфері виготовлення інструментів, штампувального виробництва, технологій обробки поверхонь і монтажу з литтям під тиском.

Розробка на високому рівні

Доктор Йенс Гайденрайх, виконавчий віце-президент Phoenix Feinbau GmbH Co. KG

Доктор Йенс Гайденрайх

«Технологічна компетенція компанії Phoenix Feinbau дозволяє забезпечити повний ланцюжок виробництва клем Phoenix Contact. Завдяки конструкторському відділу високого рівня та інноваційному менеджменту ми робимо дуже важливий внесок в успіх групи компаній у всьому світі», — каже доктор Йенс Гайденрайх (Jens Heidenreich), який працює в групі компаній з 2005 року, а з 2013 є її виконавчим віце-президентом.

Понад 70 років власних розробок

Сучасне виробництво в компанії Phoenix Feinbau GmbH Co. KG

Сучасне виробництво

Компанія Phoenix Feinbau, заснована у 1939 році під назвою Noelle & Berg, має вже більше ніж 70-річний досвід у галузі обробки металів. У 1955 р. Noelle & Berg стала Phoenix Feinbau, а таким чином — невід’ємною складовою частиною групи Phoenix Contact. 

Понад 700 працівників виготовляють сьогодні металеві штамповані та штамповано-гнуті деталі, а також пластикові деталі для виробництва електротехнічних компонентів і продукції для групи компаній. Продукція використовується в електротехнічній, електронній та автомобільній промисловості. Окрім окремих металевих деталей виготовляються також комплектні модулі. 

Власне лиття пластмас під тиском і високоавтоматизований монтаж розширюють асортимент послуг компанії до виробництва готових товарів.

Впевненість у майбутньому завдяки освіті

Освіта від Phoenix Feinbau

В учбовій майстерні

Починаючи з 1947 року в місті Люденшайд молоді люди здобували освіту з різних спеціальностей. Сьогодні це механіки-інструментальники, промислові дизайнери, промислові механіки, спеціалісти з електроніки, механіки-електронники, спеціалісти з нанесення поверхневих покриттів, а також економісти зі збуту та постачання. 

Підприємство також пропонує здобуття другої спеціальності в галузі технологій пластмас, мехатроніки чи машинобудування. Близько десяти молодих спеціалістів на рік можуть розпочати свою кар’єру в компанії Phoenix Feinbau.

Корпоративна культура та підвищення кваліфікації

Корпоративна культура та підвищення кваліфікації

Разом до цілі

Чудова робоча атмосфера, сильна підтримка та зв’язок між працівниками належать до сильних сторін компанії Phoenix Feinbau. Підприємство інвестує у професійне та кваліфіковане підвищення рівня освіти співробітників, щоб створити оптимальні умови праці.

Важливе значення мають безпека та комфорт на робочому місці. Керуючись девізом «Із безпекою — до успіху», керівництво компанії та спеціалісти з безпеки праці щодня приділяють увагу багатьом деталям, щоб створити для всіх безпечне робоче середовище.

Співпраця з місцевим фітнес-клубом дає змогу працівникам відвідувати індивідуальні тренування в залі та на тренажерах. Компанія Phoenix Feinbau регулярно організовує на підприємстві дні здоров’я. Спільна участь великих груп у забігах компанії відображає корпоративну культуру фірми.

PHOENIX FEINBAU
GmbH & Co. KG

+49 23 51/43 06 0

Gustavstraße 3
D-58511 Lüdenscheid

Сервіс

Матеріали для завантаження

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити