PHOENIX CONTACT у світі

У всьому світі як удома

У всьому світі як удома

Ми говоримо вашою мовою — у більше ніж 60 країнах світу.

Від Фінляндії до Південної Африки, від Мексики до Японії: ми завжди поруч. Для нас дуже важливий особистий контакт із вами. Саме тому ми піклуємося про вас особисто, де б у світі ви не перебували.

Штаб-квартира PHOENIX CONTACT

Phoenix Contact походить із Німеччини, головний офіс компанії розташований у місті Бломберг. Заснована 1923 року в Ессені, наша компанія зростала разом із розширенням завдань, що стояли перед нами. Це стосується як виробництва та технологій, так і різноманіття продукції та сфер діяльності. Дізнайтеся більше про сфери нашої діяльності та познайомтеся з керівництвом підприємства на нашому корпоративному сайті.

Група PHOENIX CONTACT

До німецької групи Phoenix Contact належать дванадцять підприємств. Вони виконують чітке завдання: пропонувати найкращі електротехнічні рішення, що відповідатимуть вашим завданням. Дізнайтеся більше про групу Phoenix Contact на нашому корпоративному сайті.

Компетентні консультації в будь-якій точці світу

Phoenix Contact у світі  

Компетентні консультації в будь-якій точці світу

Найшвидший спосіб зв’язку з Phoenix Contact — це наші філії на місцях. У будь-якій точці світу ви можете зв’язатися з персональною контактною особою саме у вашій країні. Як «глобальний гравець», ми у всьому світі почуваємося як удома. Оскільки наші товари та послуги користуються міжнародним попитом, ми завжди там, де потрібні вам.

50 дочірніх компаній і 30 представництв у всьому світі забезпечать вам професійні консультації та своєчасну доставку продукції. Перейдіть за наведеним нижче посиланням, щоб переглянути всі наші збутові філії. Звертайтеся до нас.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22
Referrer: https://www.phoenixcontact.com/online/portal/ua?1dmy&urile=wcm%3apath%3a/uauk/web/corporate/company/subcategory_pages/Who_we_are/83fba522-d20b-4b82-a027-00e1b2501a2a

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити