PHOENIX CONTACT Software GmbH

PHOENIX CONTACT Software GmbH

Вражаючі технологічні рішення

Центр передового досвіду для промислового програмного забезпечення.

Компанія Phoenix Contact Software GmbH розробляє технологію програмного забезпечення для використання у сфері автоматизації. Вже понад 30 років наші спеціалісти розробляють інноваційні рішення, що визначають нові можливості промислового виробництва. Наші технології щоденно підтверджують свою якість у продукції з автоматизації від Phoenix Contact.

Наші основні технології Kerntechnologien IEC 61131 Control, IEC 61508 Safety та PROFINET успішно використовуються в усьому світі. Щодня наша продукція доводить свою якість та надійність, працюючи в сотнях тисяч систем автоматизації. 

Сфера застосування охоплює практично всі галузі промисловості. Досвід і професійні знання роблять нас надійним партнером, якому ви можете довіряти.

Поєднана компетентність у програмному забезпеченні

Співробітники розробки програмного забезпечення компанії Phoenix Contact Software GmbH  

Спільно ми розробляємо унікальні рішення у галузі автоматизації

Підприємство KW-Software GmbH, засноване у 1982 році в місті Лемґо, з 2001 року є частиною групи компаній Phoenix Contact. З 2015 року це підприємство називається Phoenix Contact Software і є частиною підрозділу Control Systems (технології керування). Комерційними директорами є Андреас Ожельский (Andreas Orzelski) та Детлев Кушке (Detlev Kuschke).

Програмне забезпечення стає дедалі важливішим критерієм диференціації на ринку. Тому компанія Phoenix Contact консолідує передовий досвід у програмному забезпеченні для стійкого розширення портфоліо технологій керування, а також рішень для промисловості.

Яким чином ми надаємо підтримку?

Подивіться, як можна ефективно керувати вашими пристроями за допомогою програмного забезпечення з автоматизації від Phoenix Contact.

Ефективне керування вашими установками за допомогою програмного забезпечення з автоматизації

Вони розробляють швидкі контролери або модульні комутаційні пристрої, ефективне обладнання або високопродуктивні установки. Вони знають вимоги вашої галузі і задають нові масштаби своїми виробами та рішеннями.

Наші технології ПЗ пропонують вам відповідний інструмент для ефективної автоматизації. Незалежно від того, обираєте ви окремі компоненти або комплексні рішення: наша компанія стане для вас партнером, що налаштовує свої результати відповідно до ваших особливих вимог.

Наші ноу-хау проходять крізь весь процес виробництва: від етапу планування, до програмування та перевірки якості. Тому ми маємо можливість швидко та влучно реагувати на ваші індивідуальні вимоги та втілювати це в ефективних рішеннях із програмного забезпечення.

Почати перегляд відео

Технологія на замовлення

Компанія Phoenix Contact Software GmbH надає компетентні консультації щодо вашого програмного рішення  

Компетентне консультування щодо вашого програмного рішення

Ви можете безпосередньо використовувати наш багаторічний досвід у розробці програмного забезпечення. Перевірені часом стандартні рішення та основні технології готові до роботи будь-якої миті. Наша сильна сторона — створення та розвиток унікальних рішень у сфері автоматизації.

Наша і ваша компетентність доповнюють одна одну. Зверніться до нас — разом ми зробимо ваше унікальне рішення ще успішнішим.

Програмна платформа для Industrie 4.0

Компанія Phoenix Contact Sofware GmbH розробляє розумне програмне забезпечення для виробництва майбутнього  

Розумне програмне забезпечення як основа для Industrie 4.0

Industrie 4.0 — це інтелектуальне об’єднання в мережі комерційних процесів, обладнання, продукції, вузлів і людей. 

Компанія Phoenix Contact Software пропонує вам усе необхідне для цього — програмну платформу з можливістю масштабування для Industrie 4.0 з компонентами керування, що працюють у режимі реального часу та мережевими інтерфейсами, а також інтегрованими функціями захисту та безпеки.

PHOENIX CONTACT Software у світі

Офіси Phoenix Contact Software  

Офіси Phoenix Contact Software

Наші клієнти швидко реагують на світові тенденції, що відбуваються у сфері автоматизації. Вони заздалегідь очікують перевірених рішень та першокласних сервісу та підтримки. Тому наші співробітники завжди там, де виникають нові виклики у сфері технологій автоматизації.

Крім нашого центрального офісу в Лемго (Німеччина), Phoenix Contact Software представлена також в Енн Арборі (США), Шанхаї (Китай) та Токіо (Японія).

Наші співробітники говорять вашою мовою і розуміють ваш ринок. Під час виникнення нових тенденцій та викликів вони знаходяться поруч з вами.


Додаткова інформація

PHOENIX CONTACT
Software GmbH

+49 52 61/93 73-0

Langenbruch 6
D-32657 Lemgo

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити