PHOENIX CONTACT Cyber Security AG

Phoenix Contact Cyber Security AG в Берліні

Made in Germany (зроблено в Німеччині)

Центр передового досвіду з інформаційної безпеки для промисловості

Phoenix Contact Cyber Security AG проектує і розробляє інноваційні технології для безпечного зв’язку в галузі автоматизації виробництва та процесів. Понад 1000 клієнтів довіряє технології mGuard для захисту від інформаційних ризиків. Це викликано збільшенням мереж і автоматизації як виробництва, так і всього ланцюжка створення вартості.

Піонер у галузі промислової інформаційної безпеки

Дірк Зеєвальд (Dirk Seewald)  

Дірк Зевальд (Dirk Seewald), голова ради директорів Phoenix Contact Cyber Security AG

Наше підприємство походить з компанії Innominate Security Technologies AG, що є піонером в галузі промислового брандмауера та розробником асортименту продукції та рішень mGuard. Засноване у 2001 році в Берліні, з 2008 року підприємство є на сто відсотків дочірньою компанією групи Phoenix Contact як центр передового досвіду з інформаційної безпеки для промисловості. Офіс компанії розташований в районі Берліну Адлерсгоф, інноваційному та науковому окрузі, що є одним із найсучасніших технічних парків Європи.

«В епоху цифрових технологій великі мережі та доступність даних є необхідною умовою для реалізації інноваційних процесів і технологій виробництва. Захист цих даних і комунікацій є одним із найважливіших ключових елементів для зменшення ризиків, що виникають у зв’язку зі створенням великої мережі, високим рівнем автоматизації та широким використання комп’ютерних технологій для керування», — описує необхідність рішень у гадузі безпеки голова ради директорів Дірк Зевальд (Dirk Seewald). «Ми робимо для цього суттєвий внесок у сфері промислового застосування».

Носій технологій та досвіду

Продукція з безпеки  

Продукція з безпеки для застосування в промисловому середовищі

Продукція та рішення нашого підприємства застосовуються в галузі безпеки для промислових мереж і безпечного дистанційного технічного обслуговування через інтернет.

Phoenix Contact Cyber Security AG пропонує вам наступний асортимент послуг:

  • Розробка та супровід потужної системи програмного забезпечення mGuard, що є основою для промислової продукції та рішень з інформаційної безпеки.
  • Визначення та розробка технологій і програмних компонентів для безпечної інтеграції компонентів автоматизації в архітектуру Industrie 4.0.
  • Розробка та використання асортименту безпечних хмарних сервісів з автоматизації.
  • Підтримка промислових підприємств у сфері розробки, впровадження та експлуатації рішень з інформаційної безпеки.

Завдяки власній науково-дослідницькій команді ми пропонуємо ноу-хау в основних галузях Industrial Ethernet і безпеки, вбудованих апаратних засобів і розробки програмного забезпечення та інтеграції компонентів безпеки.

Наші послуги відрізняються високим рівнем інновацій, технічної зрілості, якості та надійності.

IT Security made ​​in Germany

Знак якості TeleTrusT IT Security made in Germany  

IT Security made in Germany

Наші продукти та рішення відповідають вимогам і мають захищений знак якості TeleTrusT «IT Security made in Germany». Цей знак засвідчує, що:

  • Наше підприємство розташовано в Німеччині.
  • Ми пропонуємо надійні рішення з інформаційної безпеки.
  • Наша продукція не має прихованого доступу.
  • Дослідження та розробки з інформаційної безпеки виконуються в Німеччині.
  • Ми зобов’язалися відповідати вимогам німецького законодавства про захист даних.

Phoenix Contact
Cyber Security AG

+49 (0)30 921028-0

Richard-Willstätter-Straße 6
12489 Berlin, Germany

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити