Підтримка освіти

Пристрасть до техніки

Пристрасть до техніки

Ми хочемо спростити освоєння техніки людьми. Володіючи сучасними технологіями й галузевими ноу-хау, ми допоможемо вам — у школі, коледжіі, університеті й навіть на виробництві.

Назад до Підприємницька відповідальність

Категорії

  • Конкурс xplore New Automation Award
    Конкурс xplore New Automation Award

    Під час конкурсу xplore команди учасників перетворюють захопливі ідеї автоматизації на реальні рішення.

Ми готові допомогти: компанія Phoenix Contact прагне підтримувати освіту й бере на себе як корпоративну, так і соціальну відповідальність.

Сприяємо розвитку багатьох

Розуміння техніки  

Підготовка молодих технічних кадрів

Ми — ентузіасти техніки. Ми хочемо ділитися цим захопленням з молодими людьми, знайомити їх з технікою та пробуджувати інтерес до неї.

Тому ми працюємо з німецькими й іноземними партнерами зі сфер освіти й економіки, а також з галузевими асоціаціями й політиками.

Наша компанія належить до низки мереж і реалізує власні ініціативи. Крім того, ми проводимо конкурси й беремо участь в освітніх проектах. Ми також не стоїмо осторонь розробки допоміжних засобів навчання, передаючи свої знання в наочній форм.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити