Підприємницька відповідальність

Активне формування майбутнього

Активне формування майбутнього

Ми впроваджуємо загальноприйняті екологічні рішення.

Назад до Компанія

Категорії

  • Підтримка освіти
    Підтримка освіти

    Ми хочемо спростити освоєння техніки людьми. І починати варто вже з дитячого садочка.

Ми беремо на себе соціальну відповідальність, сприяючи таким чином постійному розвитку. Наші принципи економії, захисту екології та вирішення соціальних питань відповідають нашим цінностям і корпоративній культурі.

Економія

Наша мета: зменшення споживання енергії

Наша мета: зменшення споживання енергії

Дуже велику увагу ми надаємо дослідницькому та дослідно-конструкторському напрямкам роботи. Наше прагнення до інновацій підтверджують численні патенти.

Так за 90 років з’явились численні продукти та рішення. Вони допомагають користувачам ефективно використовувати енергію, економити простір, час і гроші та застосовувати нові технології та матеріали. Ми вже давно перебуваємо на шляху до відновлюваних джерел енергії та технологій майбутнього й застосовуємо свої розробки в конкретних продуктах і рішеннях.

Екологія

Наша мета: екологічне виробництво

Наша мета: екологічне виробництво

У своїй роботі ми ощадливо та розважливо ставимось до ресурсів через власні переконання.

Ми використовуємо дощову воду для технічних потреб, а геотермальну енергію та невикористане на виробництві тепло для опалення будівель. Фотоелектричні установки на дахах виробничих приміщень перетворюють сонячну енергію на електричну. Наше економне поводження зі стиснутим повітрям у машинобудуванні, відмова від використання свинцю на виробництві та повторна переробка матеріалів зменшують навантаження на довкілля.

Соціальні питання

Відповідальність перед родиною та суспільством

Відповідальність перед родиною та суспільством

Ми беремо на себе соціальну відповідальність, забезпечуючи можливість стабільного зростання компанії на самостійному фінансуванні, що дозволяє створювати надійні робочі місця.

У таких проектах як, наприклад, Aubikom ми намагаємося забезпечити знедолену молодь і мігрантів необхідними навичками для здобуття професійної освіти. Ми підтримуємо молодих людей ще на початку їхнього професійного навчання. Наші працівники можуть навчатися впродовж усього життя завдяки масштабній програмі підвищення кваліфікації, а сама робота побудована так, що не заважає їм проводити час із сім’ями.

Окрім того, ми беремо активну участь у соціальному житті й у позаробочий час. Ми підтримуємо благодійні ініціативи та виділяємо спонсорську допомогу на мистецтво, культуру та спорт.

Добровільне зобов’язання із переконання

Добровільне зобов’язання щодо суспільної відповідальності

Добровільне зобов’язання щодо суспільної відповідальності

Ми добровільно приєдналися до масштабних ініціатив. Усі вони сприяють відповідальному ставленню до людини та навколишнього середовища.

Глобальний договір ООН

З 2005 року ми беремо участь у Глобальному договорі ООН, щоб у процесі глобалізації враховувалися соціальні та екологічні аспекти.

Кодекс поведінки ZVEI

Центральне об’єднання електротехнічної та електронної промисловості (Zentralverband Elektrotechnik- und Elektronikindustrie e.V. — ZVEI) рекомендує дотримуватися загального для всієї галузі кодексу поведінки щодо умов праці, а також соціальної та екологічної сумісності. Ми дотримуємося цього кодексу.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Додаткова інформація

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити