Готові до підключення блоки розгалужувачів із технологією з’єднання Push-in

Розпакувати, під’єднати — готово

Застосування блоків розгалужувачів із технологією Push-in дозволяє заощаджувати час та простір під час розподілу потенціалів.

Блоки розгалужувачів PTFIX із технологією з’єднання Push-in постачаються готовими до під’єднання з різною кількістю полюсів і для різних варіантів монтажу. Вони відразу готові до використання, а також їх можна як завгодно доповнювати. Таким чином PTFIX забезпечує гнучкий та економічний розподіл струму навантаження та струму керування.

Переваги

  • Готові до використання блоки для швидкого монтажу без необхідності ручного встановлення клем дозволяють заощадити до 80 % часу
  • Гнучка розбудова у вашій системі завдяки різним варіантам монтажу дозволяє заощадити до 50 % місця
  • Швидке підключення попередньо підготовлених і жорстких провідників без інструменту завдяки технології безпосереднього вставлення Push-in

Замовлення зразків

Ми залюбки надішлемо вам безкоштовно зразки та відповідну документацію.

Готові до використання блоки розгалужувачів Push-in PTFIX: розпакувати, під’єднати — готово

Готові до використання блоки розгалужувачів із технологією Push-in
Інтуїтивний та безпечний монтажПросте пряме вставлення без використання інструментівМожливість індивідуального розширення
Для інтуїтивно зрозумілого та надійного монтажу блоки розгалужувачів і блоки подачі живлення з 6, 12 і 18 точками підключення пропонуються в 11 кольорових варіантах.Вставні зусилля зменшені на 50 % та дозволяють просте пряме вставлення жорстких та гнучких провідників з наконечником від 0,25 мм².Блоки розгалужувачів можна підключати в ряд, розширяти, перевіряти та маркувати відповідно до індивідуальних потреб за допомогою двополюсних штекерних перемичок із системи CLIPLINE complete.

Варіанти монтажу: приклеювання, безпосередній монтаж, поздовжній та поперечний монтаж на рейку

Обирайте відповідно до ваших вимог — основний блок може бути оснащений різноманітними адаптерами для монтажу та фланцями згідно з вашим застосуванням.

Хочете дізнатися більше?

Одне натискання на наступну кнопку перенесе вас до напрямку блоків розгалужувачів з технологією Push-in.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити