Мій Phoenix Contact (Особистий кабінет)

Мої функції

Мої функції

Зберігайте вироби, якими Ви зацікавились, у списку-пам'ятці. Визначайте з першого погляду відмінності при порівнянні продукції. Робіть запити продукції в режимі онлайн!

Мої функції
Мої списки-пам'ятки

Мої списки-пам'ятки

Збирайте і зберігайте всю продукцію для проекту. Роздруковуйте та експортуйте ці списки, наприклад, для узгодження з колегами.

Мої списки-пам'ятки
Мій список продукції для порівняння

Мій список продукції для порівняння

Порівняйте комерційні та технічні характеристики обраної Вами продукції. При цьому Ви можете відображати або приховувати певні ознаки.

Мій список продукції для порівняння
Мої переваги

Мої переваги

Порівняйте технічні характеристики продукції, занотуйте ідеї щодо використання. І зробіть прямий запит на отримання потрібної продукції Phoenix Contact.

Мої переваги

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22
THERMOMARK PRIME

Мобільні системи нанесення написів

Мобільний термодрукуючий принтер дозволяє створювати маркування не тільки при стаціонарному застосування, але й на місці — просто та гнучко.

Дізнатися більше
Модульні з’єднувачі від Phoenix Contact

Модульні з’єднувачі

Відтепер у вас є можливість комбінувати модульні контактні вставки з індивідуальними з'єднувачами: все для передачі даних, сигналів та потужності в одному корпусі.

Перейти до модульних з'єднувачів

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити