Новий підхід до захисту від перенапруг

Новий підхід до захисту від перенапруг

Захист від блискавки та перенапруг за допомогою технології Safe Energy Control забезпечує небачені раніше продуктивність та строк експлуатації.

Основа довговічного та ефективного захисту від блискавки й перенапруг — технологія Safe Energy Control, скорочено SEC. Головна особливість цієї технології — революційний іскровий проміжок, що надійно усуває будь-який струм післядії. Інтегровані запобіжники й розрядники надійно захистять ваше обладнання. Для всіх розповсюджених застосувань окремі запобіжники розрядника не потрібні.

Переваги

  • Триваліший строк експлуатації електричного обладнання завдяки іскровому проміжку, який гарантує відсутність струму післядії
  • Економічний та компактний монтаж завдяки відмові від окремого запобіжника розрядника
  • Проста заміна для технічного обслуговування завдяки модульній конструкції пристроїв захисту
  • Інтелектуальна перевірка захисного штекера тестером Checkmaster 2

Блискавкозахисні розрядники типу 1 з вбудованим запобіжником

FLASHTRAB-SEC-HYBRID — блискавкозахисні розрядники з вбудованим запобіжником  

FLASHTRAB-SEC-HYBRID — блискавкозахисні розрядники з вбудованим запобіжником

FLASHTRAB-SEC-HYBRID — це перший вставний розрядник без струму післядії типу 1 з інтегрованим, стійким до імпульсного струму запобіжником розрядника. Завдяки механізму Push-Pull нової розробки вставний захисний модуль можна просто витягати. Вбудований механізм фіксації надійно втримує основний елемент під час відведення розряду.

Завдяки вбудованому запобіжнику монтаж здійснюється просто й гнучко. Ви зможете впевнено працювати в будь-яких умовах, економити місце та не витрачати зайвих зусиль на електромонтаж. Пристрій FLASHTRAB-SEC-HYBRID підходить для використання в системах електроживлення 230/400 В або 400/690 В.

Блискавкозахисні розрядники типу 1 для напруги 400/690 В

FLASHTRAB-SEC-PLUS-440 — блискавкозахисний розрядник для високої номінальної напруги  

FLASHTRAB-SEC-PLUS-440 — блискавкозахисний розрядник для високої номінальної напруги

Пристрої FLASHTRAB-SEC-PLUS-440 спеціально розраховані на високу номінальну напругу. Компактна конструкція та універсальна сумісність цих пристроїв захисту гарантує компактний і гнучкий монтаж.

Технічні характеристики пристроїв FLASHTRAB-SEC-PLUS-440 унікальні для такої компактної конструкції. Розрядник типу 1 використовується в системах електроживлення 400/690 В типу TN, а також 400 В типу IT. Тепер можна надійно справлятися зі струмом блискавки до 35 кА.

Завдяки високій постійній напрузі 440 В, а також високій ударній і вібраційній стійкості пристрій FLASHTRAB-SEC-PLUS-440 якнайкраще підходить для використання в промисловості
та на вітроенергетичних установках.

Блискавкозахисний розрядник типу 1 для напруги 230/400 В

FLASHTRAB-SEC-PLUS-350 — блискавкозахисний розрядник для високої номінальної напруги  

FLASHTRAB-SEC-PLUS-350 — блискавкозахисний розрядник для високої номінальної напруги

FLASHTRAB-SEC-PLUS-350 ідеально підходить для використання на попередніх ділянках основних джерел живлення та для промислових застосувань.

Потужні іскрові проміжки без струму післядії FLASHTRAB-SEC-PLUS-350 надійно захищають ваші установки і суттєво підвищують строк служби електричного обладнання. Пристрій FLASHTRAB-SEC-PLUS-350 легко впорається зі значними коливаннями напруги та струмом блискавки силою до 25 кА. Блискавкозахисний розрядник FLASHTRAB-SEC-PLUS-264 розрахований на струм блискавки до 50 кА.

Як і всі інші розрядники типу 1 лінійки продукції SEC, пристрій FLASHTRAB-SEC-PLUS пройшов випробування й сертифікацію за типом 2.

Комбінований пристрій захисту від струму блискавки й перенапруг, типи 1 і 2

FLASHTRAB-SEC-T1+T2 — поєднання пристроїв захисту типів 1 і 2  

FLASHTRAB-SEC-T1+T2 — поєднання пристроїв захисту типів 1 і 2

FLASHTRAB-SEC-T1+T2 — справжнє поєднання розрядників для захисту від струму блискавки та перенапруг. Цей тип розрядника — ідеальний пристрій захисту для середовищ з частими перемиканнями.

Потужні іскрові проміжки надійно справляються зі струмами блискавки. Це гарантує низку залишкову напругу з одночасним надійним обмеженням динамічних перенапруг, притаманну розрядникам типу 2, побудованим на варисторах. Завдяки цьому досягається оптимальна координація між іскровим проміжком і варистором.

Цей захисний пристрій, якому вже понад десять років немає рівних у світі, дає змогу суттєво зменшити працемісткість монтажу й технічного обслуговування. Тепер він пропонується також з іскровим проміжком, що гарантує відсутність струму післядії, і розряднику типу 2 нової конструкції.

Захист від перенапруг типу 2

VALVETRAB-SEC — захист від перенапруг типу 2  

VALVETRAB-SEC — захист від перенапруг типу 2

Компактний пристрій захисту від перенапруг типу 2 з шириною каналу всього 12 мм має максимальну ефективність і високу стійкість до коротких замикань.

VALVETRAB-SEC без проблем встановлюється в будь-який розподільний пристрій невеликого розміру без окремого запобіжника розрядника з номінальним струмом головного запобіжника 315 A.

Висока пропускна здатність розрядника й невелика габаритна ширина роблять VALVETRAB-SEC надійним пристроєм захисту від перенапруг для будь-якої системи електричного живлення.

У нас можна придбати пристрої захисту від перенапруг типу 2 і для джерел живлення постійним струмом, що мають лінійну робочу характеристику.

Захист типу 3 для пристроїв змінного й постійного струму

PLUGTRAB-SEC — захист пристроїв типу 3  

PLUGTRAB-SEC — захист пристроїв типу 3

PLUGTRAB-SEC — ефективне рішення для захисту кінцевих пристроїв від перенапруг за номінальної напруги до 230 В.

Внутрішній пристрій відключення нової розробки, а також інтегровані запобіжники розрядника забезпечують високу безпеку при електричному та термічному навантаженні, незалежно від встановленого запобіжника розрядника.

Тому PLUGTRAB-SEC є надійним захистом від перенапруг для кінцевих пристроїв змінного та постійного струму.

Ми готові укласти парі, що протягом п'яти років ви не побачите червоного сектора!

Вставний захисний модуль PLT-SEC із зеленим індикатором  

Гарантована довговічність — вставний модуль SEC із зеленим індикатором стану

Використовуючи наші пристрої захисту з низьким рівнем зношування, вам принаймні протягом п'яти років не доведеться замислюватись про покупку змінних модулів.

Високоякісні компоненти мають особливо тривалий строк служби завдяки технології SEC. Тим не менше, якщо протягом цього часу індикатор стану покаже необхідність заміни, то протягом п'яти років ви безкоштовно отримаєте запасний модуль. Для цього просто надішліть нам модуль, що потребує заміни.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Сервіс

Матеріали для завантаження

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити