До всієї інформації для ЗМІ

Проста модернізація енерговимірювального обладнання

05.05.2014

Трансформатори струму PACT RCP для модернізації  

Швидке встановлення в обмеженому просторі: трансформатор струму PACT RCP

Нові трансформатори струму PACT RCP для модернізації від Phoenix Contact — вигідна альтернатива шинному трансформатору струму, яка дозволяє заощадити час та місце.

Завдяки швидкому встановленню частин установки без демонтажу, тривалість вартісних простоїв зводиться до мінімуму. Вимірювальна система складається з котушки Роговського та підключеного за нею вимірювального перетворювача. Гнучку вимірювальну котушку можна легко обернути навколо провідника навіть в умовах обмеженого простору. На противагу шинному трансформатору струму розмір та вага корпусу котушки не залежить від сили струму. Один зручний тип котушки дозволяє вимірювати силу змінного струму до 4000 A. Небезпечні напруги розмикання, що можуть пошкодити перетворювач або становити загрозу людям, тут просто не можуть виникнути. Вимірювальний перетворювач перетворює вихідний сигнал котушки Роговського у звичайний вторинний струм для подальшої обробки, такий, який надходить від стандартного перетворювача струму. Виведення сигналу здійснюється з точним дотриманням фазового зсуву в діапазоні частот від 10 до 5000 Гц.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити