До всієї інформації для ЗМІ

Президент США Барак Обама відвідав стенд Phoenix Contact на Ганноверській виставці

26.04.2016

Президент США Барак Обама відвідав стенд Phoenix Contact   

Президент США Барак Обама та Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель відвідали стенд Phoenix Contact

У понеділок, 25 квітня, Президент США Барак Обама разом із Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель відвідали стенд компанії Phoenix Contact на Ганноверській виставці.

 Глав держав вітали Франк Штюренберг (Frank Stührenberg) голова правління Phoenix Contact і Джек Неліг (Jack Nehlig) президент американського дочірнього підприємства Phoenix Contact USA. Пан Штюренберг представив високопоставленим гостям останні розробки компанії, зокрема, роз'єм зарядного пристрою для електромобіля. Система швидкої зарядки CCSplus, яка може заряджати батарею за лічені хвилини завдяки потужності 350 кВт, буде доступна як для європейського, так і для американського ринку зі стандартними роз'ємами. Таким чином, система швидкої зарядки стане важливим етапом у розвитку електромобільного транспорту в світі.
США вперше є країною-партнером Ганноверської виставки, найбільшої промислової виставки в світі, а Барак Обама - перший президент, який бере участь у церемонії відкриття. Його присутність є яскравим підтвердженням тісних економічних відносин між двома країнами.
«Ми пишаємося тим, що президент Обама і канцлер Меркель відвідали Phoenix Contact. Американське суспільство є чудовим прикладом того, як німецькі інвестиції в США приносить успіх обом країнам », - сказав Джек Неліг, Президент Phoenix Contact USA. Дочірнє підприємство Phoenix Contact USA було засноване в 1981 році. Головний офіс знаходиться у м.Харрісбург, штат Пенсільванія. Головний офіс займається не тільки продажем, але й розробками і виробництвом.
Компанія Phoenix Contact бере участь в Ганноверській виставці з 1953 року і протягом багатьох років займає третє місце за величиною експозиції.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити