До всієї інформації для ЗМІ

Компактний захист для всіх застосувань з можливістю індивідуального налаштування

30.11.2016

Автоматичний вимикач пристрою CBMC зі світлодіодною сигналізацію в кольорах світлофору  

Новий багатоканальний електронний автоматичний вимикач пристрою СВМС

Новий електронний автоматичний вимикач пристрою СВМС розроблений відповідно до ваших вимог: він поєднує компактну конструкцію та можливість індивідуального налаштування.

Для вас це означає наступне: просте на гнучке налаштування струму, заощадження місця та надійний захист всіх систем за допомогою лише одного пристрою. З новим багатоканальним вимикачем ви можете надійно захистити від перенапруги та струмів короткого замикання від чотирьох до восьми каналів. Завдяки компактній конструкції пристрій можна встановити в наявну установку без перепланування розподільної шафи. Налаштовуйте окремі канали без використання інструментів за допомогою натискних світлодіодних кнопок. Завдяки вбудованому електронному блокуванню встановлені значення надійно захищені від небажаних змін. Компактний автоматичний вимикач пристрою CBMC постачається в двох варіантах: 1-4 А та 1-10 А. Варіант 1-4 А пропонує оптимальний захист для проводів та датчиків, а також для електричних кіл відповідно NEC класу 2 завдяки індивідуальному внутрішньому вихідному запобіжнику. Замовляйте автоматичний вимикач пристрою з попередньо встановленими налаштуваннями. Так прилад буде точно налаштований для вашої установки, і ви зможете відразу його вбудувати та підключити.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити