Назад до огляду

Приклади застосування: дообладнання виробами для вимірювання струму

Безпосереднє перетворення струму силою до 4000 А на аналоговий стандартний сигнал

Топологія для генерування стандартного сигналу  

Генерування стандартного сигналу за допомогою комплекту PACT RCP-4000A-UIRO

Зручна котушка Роговського, якою обладнана вимірювальна система PACT RCP-4000A-UIRO, легко встановлюється на збірні шини та круглі провідники без необхідності в розбиранні установки. Лише один тип котушки дає змогу вимірювати змінний струм силою до 4000 А. І вхідний, і вихідний сигнал вимірювального перетворювача, до якого підключається цей виріб, можна вільно конфігурувати. Завдяки цьому можна оптимізувати діапазони вимірювання струму для того, щоб на виході завжди відображалася повна амплітуда сигналу.

Централізована реєстрація параметрів електроенергії

Топологія для централізованої реєстрації даних  

Централізована реєстрація параметрів електроенергії за допомогою комплекту PACT RCP-4000A-1A і вимірювального приладу EMpro

Вимірювальний перетворювач із комплекту PACT RCP-4000A-1A перетворює вихідний сигнал котушки Роговського на звичайний вторинний струм для подальшої обробки — такий самий, який надходить від звичайного трансформатора струму.

Для універсального застосування за допомогою DIP-перемикача можна задавати вісім діапазонів вимірювання струму. Виріб можна підключати до вимірювальних приладів EMpro для реєстрації та відображення параметрів безпосередньо в розподільній шафі та передачі даних у систему керування.


Назад до огляду
Додаткова інформація
  • Приклади застосування: дообладнання виробами для вимірювання струму

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити