Назад до огляду

Рішення оперативного блокування підстанції

Дане рішення було розроблене Корпорацією Електропівденмонтаж і побудоване за допомогою мережі PROFINET -IO.

Розробник

Корпорація Електропівденмонтаж

ТОВ "Корпорація Електропівденмонтаж" виконує повний комплекс робіт пов'язаних з будівництвом нових або реконструкцією старих енергооб'єктів класом напруги 6 - 750 кВ.
В комплекс входить: проект, поставка, будівництво, монтаж, випробування, наладка, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Рішення

мережа PROFINET-IO  

PROFINET-IO відрізняється вищою швидкістю зв'язку, простішим управлінням інформацією про пристрої, а також відкритістю для додатків, що використовують стандартні комунікаційні сервіси Ethernet.

Структура рішення побудована за допомогою мережі PROFINET-IO.
PROFINET-IO надає безліч переваг, як для системних інтеграторів, так і для виробників машин і устаткування. Поєднуючи в собі відому простоту використання мережі PROFIBUS-DP і стандартний фізичний рівень мережі Ethernet, мережа PROFINET-IO відрізняється вищою швидкістю зв'язку, простішим управлінням інформацією про пристрої, а також відкритістю для додатків, що використовують стандартні комунікаційні сервіси Ethernet. В PROFINET-IO передбачені стандартизовані функції для параметризації, діагностики та сигналізації помилок, причому набір цих функцій набагато ширший, ніж у звичайної шинної системи.

Схема

Система є незалежною;мережею передаються тільки сигнали, необхідні для безперебійної роботи оперативного блокування

Дана структура побудови є кільцевою і має наступні переваги:
• Лінії зв'язку між контролерами і станціями виконані з оптоволокна, що виключає вплив електромагнітних перешкод,
• Побудова топології "маршрутів" для передачі пакетів даних в мережі забезпечують два керованих комутатора з підтримкою протоколу RSTP, тобто комутатори самі визначають оптимальний маршрут передачі інформації. Таким чином, обрив або відключення якої-небудь ділянки зв'язку не впливає на працездатність мережі,
• Комутатори резервуються, т.я. вони включені в загальне оптичне кільце і підключені кожен до "свого" контролеру,
• Система є незалежною;мережею передаються тільки сигнали, необхідні для безперебійної роботи оперативного блокування, таким чином в системі відсутні "зайві" сигнали, що навантажують мережу.

контролери збору, обробки інформації та управління RFC 460R PN 3TX

З'єднання двох контролерів Phoenix Contact для виконання функцій синхронізації і резервування

Структура складається з двох контролерів збору, обробки інформації та управління RFC 460R PN 3TX. Один з цих контролерів є основним, другий резервним. Основні принципи роботи контролерів:
• Завдяки технології AutoSync, розробленій Phoenix Contact, контролери автоматично налаштовують і синхронізують усі функції резервування. Резервний контролер постійно знаходиться в гарячому режимі очікування і безперервно синхронізується з основним контролером
• При відключенні основного контролера, резервний миттєво бере на себе безперебійну роботу системи, при цьому, час переходу на інший контролер не перевищує 8мс.
• Контролери мають дисплей для відображення стану роботи контролерів і повідомлень про помилки, що дозволяє легко діагностувати несправність без застосування будь-яких спеціальних засобів. Також, стан про помилки або несправності контролера передаються в керуючу систему Microscada Pro.

Пристрій сполучення з шиною PROFINET

Пристрій сполучення з шиною PROFINET

Зв'язок між станціями здійснюється за допомогою пристрою сполучення IL PN BK DI8 DO4 2SCRJ-PAC з шиною PROFINET, що має оптичні вхід / вихід.

Система входу / виходу

Модулі цифрового входу/виходу  Inline  

Модулі цифрового входу/виходу Inline

Система входу / виходу побудована на 2-х типах модулів: модуль дискретного входу IB IL 24 DI 32 / HD-PAC і модуль дискретного виходу IB IL 24 DO 32 / HD-PAC.
Переваги модулів:
• забезпечують велику кількість каналів на обмеженому просторі. Кожний модуль містить 32 канали входів / виходів, розміри модуля 48.8мм x 120мм x 72мм (ширина х висота х глибина)
• Кожний модуль входу / виходу діагностується центральним контролером і в разі несправності сигнал посилається в керуючу систему Microscada Pro.

Електроживлення

Модулі живлення TRIO POWER і спеціальний модуль TRIO DIODE

Модулі живлення TRIO POWER і спеціальний модуль TRIO DIODE

На кожній станції встановлено два модуля живлення Trio Power, які:
• Резервуються через спеціальний модуль Trio - Diode,
• Кожен блок живлення в нормальному режимі роботи навантажений на 50%, що продовжує термін його служби,
• При виході з ладу одного блоку живлення, інший навантажується до 100%, при цьому система продовжує безперервно працювати,
• Наявність напруги на виході кожного блоку живлення контролюється і в разі її відсутності сигнал про несправності відправляється в керуючу систему Microscada Pro.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити