Вимкнення фотоелектричного модуля

Вимкнення фотоелектричного модуля

Безпечна робота з фотоелектричними установками

SOLARCHECK RSD вимикає установку під час обслуговування та в небезпечних ситуаціях.

Назад до Керування фотоелектричними установками

Категорії

Область пошуку Вимкнення фотоелектричного модуля

Показати всі продукти даної категорії

Фотоелектричні дахові установки генерують постійний струм напругою до 1000 В і не можуть просто вимикатись з боку постійного струму. При пошкодженні установки це перетворюється на проблему. SOLARCHECK RSD автоматично переводить установку в безпечний стан. Під час встановлення, технічного обслуговування або при виникненні небезпечних ситуацій ви надійно захищені від небезпечних для життя ударів електричним струмом.

Переваги

  • Безпека при виконанні технічного обслуговування та при виникненні безпеки завдяки власній системі визначення помилок та надійному вимкненню фотоелектричного модуля
  • Система працює самостійно: не потрібно жодного додаткового обміну даними або дистанційного вмикання кабелем або радіоканалом
  • Мінімізація втрат ефективності за рахунок автоматичного повторного увімкнення установки в технічно безпечному оточенні
  • Просте встановлення в нові та існуючі установки завдяки простому сполученню з наявною кабельною розводкою модулів
  • Просте введення в експлуатацію: не потрібно жодного програмування або ручного налаштування

Відмінна безпека

Диплом премії безпеки GIT  

SOLARCHECK RSD: переможець у категорії протипожежного захисту, вибухозахисту та охорони праці

Автоматична система вимикання фотоелектричних модулів SOLARCHECK RSD здобула премію безпеки GIT у категорії протипожежного захисту, вибухозахисту та охорони праці.

Нагорода за найбільш інноваційні продукти та системи в галузі технологій безпеки щорічно присуджується журналами GIT Security та Messtec Drives Automation видавництва Wiley-VCH.

Перед цим продукт вийшов до фіналу за рішенням незалежного журі, до складу якого входили представники BHE, TÜV, VDMA, ZVEI, інтегратори та користувачі. Переможця обирали понад 75 000 читачів друкованих версій журналів і відповідних онлайн-спільнот git-sicherheit.de, git-security.com та pro-4-pro.com.

Обережно: напруга — небезпека для життя!

Послідовне з'єднання фотоелектричних модулів  

В даховій фотоелектричній установці генеруються напруги до 1000 В.

Внаслідок послідовного підключення фотоелектричних модулів у сегменти виникають напруги до 1000 В. Знеструмлення на інверторі є неефективним, оскільки на проводах постійного струму залишається висока напруга.

Небезпека для людини:

  • Удар електричним струмом при доторканні до несправних модулів або проводів
  • Удар електричним струмом через шунти між відкритими частинами установки та водою, що потрапляє до обладнання під час гасіння пожежі або повені
  • Опіки електричною дугою

Максимальна безпека вимкнення фотоелектричного модуля

Вимкнення фотоелектричного модуля  

SOLARCHECK RSD захищає від небезпечних для життя ударів електричним струмом.

SOLARCHECK RSD складається з блоків для вимкнення окремих фотогальванічних модулів та пускових блоків, що знову повертають систему до роботи. Кожен блок вимкнення від'єднує відповідний модуль від колектору сегменту. Відімкнення здійснюється автоматично при виникненні помилки, а також при кожному вимкненні інвертора. Вся сторона постійного струму фотоелектричної установки знаходиться під напругою не вище безпечної наднизької напруги. Небезпека удару електричним струмом відсутня.

Інтелектуальне вимкнення фотоелектричного модуля за допомогою технології Auto Rapid Shutdown

Логотип технології  

Інтелектуальна технологія "Auto Rapid Shutdown" переводить SOLARCHECK RSD в безпечний стан.

SOLARCHECK RSD аналізує показники сили струму та напруги з боку постійного струму. Принцип безпеки у разі відмови: кожне відхилення від нормального експлуатаційного стану або вимкнення інвертора призводить до відімкнення. Відновлення роботи установки відбувається автоматично, при поверненні безпечного та технічно бездоганного стану оточення установки. SOLARCHECK RSD відслідковує експлуатаційний стан інвертора. Крім того, установку можна просто вимикати на інверторі вручну, наприклад, для виконання технічного обслуговування.

Ця розроблена і запатентована компанією Phoenix Contact технологія є надійнішою і швидшою, ніж будь-яке прийняття рішення людиною або ручне втручання.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Сервіс


Фотоелектрика під контролем

Solarcheck RSD безпечно відключає фотоелектричні пристрої.


Інтелектуальна система відключення модулів фотоелектричної установки

Безпека під час технічного обслуговування та в аварійних ситуаціях

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити