Технологія ACB

Технологія ACB

Резервування аж до споживача

Активні резервні модулі з технологією ACB забезпечують постійне резервне енергопостачання вашого споживача.

Резервні джерела електричного живлення піклуються про те, щоб ваші установки за найвищими вимогами до безпеки не зупинялися у разі відмови блока живлення. При цьому контроль розповсюджується на потенційні джерела помилок, починаючи від лінії підведення, через систему електроживлення і закінчуючи споживачем живлення.

Auto Current Balancing (ACB)

Пристрій електроживлення QUINT ORING  

Симетричний розподіл струму навантаження

Технологія ACB модуля QUINT ORING забезпечує симетричне навантаження джерел живлення.

При цьому постійно визначається різниця вхідних напруг між джерелами живлення, яка автоматично вирівнюється при відхиленні до 300 мВ. Завдяки цьому відбувається повний симетричний розподіл струму навантаження.

Завдяки сучасній технології MOSFET теплове навантаження, що виникає, знижується у порівнянні з класичним діодом до 70 процентів. Таке зниження розсіюваної потужності дозволяє вузлам розподільчої шафи залишатись прохолоднішими і підвищує строк служби пристроїв.

Назад угору

Все у рівновазі

Відображення гістограми на пристрої електроживлення QUINT ORING  

Індикація симетричного навантаження на пристрої

Симетричність навантаження пристрою електроживлення відображається на гістограмі. З одного погляду користувач може визначити, яка з вхідних напруг вища, яке джерело живлення більше навантажене.

Можна просто визначати різні стани, швидко виявляти проблеми і за короткий час усувати їх. Індикація і її представлення відповідають рекомендаціям NAMUR.

Назад угору

Постійний контроль резервування

Світлодіодна індикація безпотенційного сигнального контакту на джерелі електричного живлення QUINT ORING  

Повний контроль резервування

Модулі QUINT-ORING контролюють струм навантаження і попереджають при перевищенні заданого значення.

Якщо при розширенні установки користувач підключає до системи резервного електричного живлення додаткових споживачів, це може призвести до втрати резервної спроможності.

Це ілюструє наведений нижче приклад сценарію.

Назад угору

Приклад сценарію

Сценарій: використання джерел живлення у якості резерву  

Приклад 1: резервування здійснюється, Приклад 2: резервування відсутнє

Два резервних джерела живлення з номінальним струмом по 5 A потрібні для живлення одного контролера на 5 A.

При підключенні додаткового навантаження в 3 A подача живлення може здійснюватись із резерву потужності джерела живлення. Необхідний струм 8 A надається без переривання подачі струму.

Але при цьому резервної спроможності більше немає: при виході з ладу одного з двох джерел живлення інший пристрій більше не зможе надавати 8 A. Світлодіод негайно повідомляє користувачу установки про те, що резервування більше не здійснюється.

Назад угору

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити