PLCnext Technology — платформа для безмежної автоматизації

PLCnext Technology

Переосмислення автоматизації

Увійдіть у світ відкритої автоматизації разом із нами.

Назад до Технології

Категорії

 • Технологія
  Технологія

  PLCnext Technology, завдяки відкритій структурі, пропонує безліч переваг для розробки, проектування й експлуатації рішень з автоматизації.

 • Сфери застосування
  Сфери застосування

  Технологія PLCnext Technology допоможе вам досягти своїх цілей й утримати стабільні позиції на ринку.

Для скорочення часу розробки та якнайшвидшої адаптації виробничих процесів треба швидше вводити в експлуатацію рішення для автоматизації. Тому дедалі частіше виникає необхідність паралельної роботи декількох розробників над загальним рішенням.

Залежно від умов роботи перевага надається різним програмним інструментам. Перехід від цих перевірених засобів програмування до єдиної програми для усіх мов програмування потребує багато часу, дорого коштує й негативно впливає на робочий процес програмістів.

Переваги

 • Типові для ПЛК ефективність роботи в реальному часі та узгодженість даних, зокрема в разі використання мов високого рівня та коду на базі моделі
 • Безмежні можливості індивідуального налаштування завдяки швидкій та простій інтеграції програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом, прикладних програм і перспективних технологій
 • Інтелектуальне формування мереж шляхом під’єднання до хмари та інтеграція актуальних та перспективних стандартів передачі даних
 • Швидка розробка програм: декілька розробників працюють на різних мовах програмування незалежно один від одного
 • Зручне інженерне проектування у зручному програмному інструменті

Світ змінюється, а разом з ним і автоматизація

Сучасне виробниче обладнання  

Сучасне рішення з керування для гнучкого виробництва

Для збереження конкурентоздатності на ринку протягом тривалого часу треба зробити виробничі процеси більш гнучкими, а рішення для автоматизації — більш комунікативними та здатними до адаптації. Industrie 4.0 скасовує класичні комунікаційні зв’язки в системах автоматизації.

Тому компанія Phoenix Contact розробила PLCnext Technology. Ця технологія створює основу для відкритої платформи керування з сучасним програмним рішенням, що перевищує усі вимоги в світі Інтернету речей.

PLCnext Technology є запорукою провідної технологічної автоматизації: адже перемагає не найсильніший, а той, хто вміє адаптуватися.

Enhance your automation thinking

Докладніше про PLCnext Technology

Відвідайте нашу веб-сторінку, присвячену PLCnext. Вона містить додаткову інформацію щодо технології PLCnext Technology.

Численні приклади застосування, посібники з використання, навчальні відео та відповіді на поширені запитання, а також програмне та мікропрограмне забезпечення для завантажування доступні також у нашій спільноті користувачів plcnext-community.net. Приєднуйтеся до спільноти та разом з іншими користувачами беріть участь в обговоренні особистого досвіду, ідей і питань.

Технологію PLCnext Technology можна знайти також у соціальних мережах: #enhance #plcnext

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Сервіс

Матеріали для завантаження


Технологія PLCnext Technology: відкрита та націлена у майбутнє

Технологія PLCnext Technology відповідає усім вимогам у світі Інтернету речей

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити