Trusted Wireless 2.0 Serial

Об'єднання послідовних інтерфейсів у безпровідну мережу

Об'єднання послідовних інтерфейсів у безпровідну мережу

Система Radioline забезпечує надійну передачу послідовних даних навіть в складних умовах.

Назад до Wireless Serial

Категорії

Область пошуку Trusted Wireless 2.0 Serial

Показати всі продукти даної категорії

Система Radioline від компанії Phoenix  Contact дозволяє дуже легко об'єднати у безпровідну мережу послідовні інтерфейси RS-232/485. Незалежно від того, що мається на увазі, – послідовний периферійний пристрій або кілька контролерів, технологія безпровідного зв'язку Trusted Wireless 2.0 забезпечує можливість передачі даних без прив'язки до типу протоколу, навіть в складних промислових умовах.

Переваги

  • Радіус дії до кілької кілометрів завдяки регульованій швидкості передачі даних
  • Висока надійність завдяки технології Trusted Wireless 2.0, шифрування AES, скачкоподібна зміна частоти та паралельне керування
  • Гнучкість при розбудові мереж – система Radioline підтримує як зв'язок між точками, так і складні змішані мережі, до складу яких входять до 250 приєднаних пристроїв
  • Зручна та обширна діагностика безпровідних мереж за допомогою діагностичного ПЗ

Повний огляд за допомогою зручного програмного забезпечення діагностики

Програмне забезпечення діагностики  

Конфігурування за допомогою програмного забезпечення PSI-Conf

Програмне забезпечення PSI-Conf дозволяє ефективно конфігурувати пристрої Trusted Wireless 2.0 для послідовної передачі даних. За допомогою наочної панелі меню та майстра запуску з поясненнями ви легко введете пристрої в експлуатацію.

Діагностичне програмне забезпечення відображає стан безпровідного з’єднання, потужність сигналу RSSI, стан входів/виходів мережевих пристроїв та іншу інформацію. Для зручності контролю за всіма пристроями використовується головний пристрій.

Крім того, програмні засоби дозволяють виконувати розширені налаштування параметрів мережі. До них, наприклад, відноситься функція пригнічення частотних смуг та каналів WLAN для паралельної роботи без завад.

Використання у змішаних мережах (Mesh)

Передача даних послідовних інтерфейсів за допомогою безпровідного зв'язку  

Об'єднання послідовних інтерфейсів за допомогою безпровідного зв'язку

Дуже просто встановлюйте безпровідне з'єднання між вашим контролером та послідовними пристроями: від простих з'єднань типу «точка-точка» до потужних змішаних мереж.

Підключення ведених пристроїв здійснюється напряму через проміжну станцію, виконану у вигляді веденого повторювача. При цьому для подовження лінії безпровідного звязку або інтеграції в мережу більшої кількості ведених повторювачів можна послідовно з'єднати до 250 ведених повторювачів.

До проміжних ведених станцій також можна підключати периферійні пристрої з послідовною передачею даних або модулі розширення входу/виходу. При обриві лінії зв'язку всередині мережі передача даних здійснюється обхідним шляхом через інші вузли мережі (роумінг).

Функції самоорганізації та самовідновлення забезпечують стабільність мережі, кожен пристрій має кілька ланцюгів передачі даних.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Сервіс


Послідовна передача даних

Дізнайтеся, як виконуються настройки для послідовної передачі даних.


Розширена конфігурація

Дізнайтеся, як виконуються розширені настройки та оновлення прошивки.


Широкі можливості діагностики

Дізнайтеся, як відстежувати показники функцій, мережі та системні події.

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити