Послідовні сервери пристроїв та шлюзи

Найкраще з’єднання

Найкраще з’єднання

Зробіть свої пристрої придатними для роботи в мережі. Послідовні сервери пристроїв і шлюзи з’єднують послідовні інтерфейси з Ethernet.

Назад до Промислові технології обміну даними

Категорії

Область пошуку Послідовні сервери пристроїв та шлюзи

Показати всі продукти даної категорії

Сервери пристроїв і шлюзи дозволяють просто інтегрувати наявні послідовні пристрої та шини в сучасні мережі Ethernet. Введення в експлуатацію та налаштування дуже прості завдяки вбудованому веб-серверу. Завдяки 256-бітному шифруванню зв’язку AES, великому діапазону робочої температури (від -40 °C до +70 °C) і відповідності стандартам для використання в небезпечних зонах пристрої придатні для використання в будь-якій галузі. Найпоширеніші в промисловості протоколи передачі даних підтримуються різними поєднаннями засобів послідовної передачі. Цими поєднаннями є: RAW, ASCII, HART, Modbus/RTU, TCP/IP, Modbus/TCP, PROFINET і EtherNet/IP™.

Переваги

  • Завдяки компактним формфакторам для монтажу на DIN-рейку заощаджується місце в розподільній шафі, а монтаж спрощується.
  • Багатопортові та модульні варіанти забезпечують можливість простого масштабування вашої системи.
  • Захист від несанкціонованого доступу до пристроїв забезпечується 256-бітним шифруванням AES і механізмами автентифікації.
  • Завдяки розширеним функціям діагностики послідовних портів можливе швидке та просте усунення несправностей силами користувача.
  • Проста інтеграція віртуальних COM-портів за допомогою оригінальних драйверів Windows гарантує тривалу високу продуктивність, особливо в багатопортових системах.

Апаратне забезпечення: відповідне рішення для вашої сфери застосування

Різні варіанти як багатопортові пристрої  

Огляд варіантів послідовного сервера пристроїв

Асортимент включає різні варіанти з декількома портами Ethernet і послідовними інтерфейсами.

У разі використання в розрізнених системах декілька невеликих розподільних шаф можна об’єднати між собою за допомогою Ethernet. Перетворювачі доступні з вбудованими комутаторами Ethernet на 2 порти для каскадного підключення. Це дозволяє заощадити простір у розподільній шафі та знизити загальні витрати, оскільки можна буде обійтися без додаткового комутатора Ethernet у кожній розподільній шафі.

У багатьох системах на обмеженому просторі використовується декілька послідовних пристроїв. Їх потрібно під’єднати до Ethernet, як сканер штрих-кодів і принтер. У таких випадках використання багатопортового перетворювача заощаджує як цінне місце в розподільній шафі, так і реальні кошти. Окрім того, систему можна адаптувати до конкретних вимог. Таким чином, різні користувачі можуть отримати доступ до різних послідовних портів лише через один перетворювач.

Просто виберіть той варіант, який найкраще підходить для вашої сфери застосування.

Сервер пристроїв

Безкоштовне програмне забезпечення віртуального COM-порту входить до комплекту поставки  

Використання віртуального COM-порту з ПК і послідовними пристроями

Модулі серії GW DEVICE SERVER... застосовуються для з’єднання стандартних послідовних пристроїв (зазвичай із файлами формату RAW або ASCII) із мережами Ethernet. Їх можна використовувати як «віртуальний послідовний порт» або як власний пристрій TCP- або UDP-Ethernet.

З’єднання між Modbus/RTU і Modbus/TCP

З’єднання між Modbus TCP і Modbus RTU/ASCII  

Шлюз Modbus для під’єднання послідовних пристроїв до Ethernet

Модулі серії GW MODBUS TCP/RTU… використовуються для перетворення Modbus/RTU або Modbus/ASCII на Modbus/TCP. Ці модулі надзвичайно потужні й можуть бути сконфігуровані для використання з будь-якими поєднаннями клієнтів і серверів Modbus.

З’єднання між RAW/ASCII і Ethernet/IP або Modbus

Просте конвертування у промислові протоколи  

Інтеграція будь-яких протоколів ASCII у Modbus або Ethernet/IP

Модулі серії GW MODBUS TCP/ASCII… використовуються для передачі послідовних рядків RAW або ASCII таких пристроїв як, наприклад, сканери штрих-кодів, ваги, або тегів RFID за допомогою протоколу Modbus.

Натомість модулі серії GW EIP/ASCII... використовуються для конвертування послідовних рядків RAW або ASCII таких пристроїв як, наприклад, сканери штрих-кодів, ваги, або тегів RFID у EtherNet/IP™.

З’єднання між HART і Ethernet

Просте додаткове оснащення для доступу до сигналів HART  

Високоефективний доступ до сигналів HART через Ethernet

Станції серії GW PL…, що складаються з головного та розширювальних модулів, роблять можливим просте регулювання параметрів і моніторинг польових пристроїв HART за допомогою мереж Ethernet. До одного головного модуля можна під’єднати до п’яти розширювальних модулів. З’єднання з Ethernet виконується через HART-IP, Modbus/TCP або PROFINET. Завдяки модульній конструкції шлюзу HART-Ethernet можливе підключення 40 пристроїв HART.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити