BASF обирає інноваційні реле сполучення

Реле сполучення та опторозв’язка на підприємстві BASF у Людвігсхафені

Поширена думка, що в сфері реле сполучення вже неможливо вигадати щось принципово нове.

Без мільйонів цих універсальних безвідмовних помічників неможливо уявити сучасну промисловість. Вони майже непомітні, але виконують важливі завдання: нормалізують, розв’язують та перемножують сигнали між системою керування та установкою.

Однак реле сполучення нового покоління ще кращі, адже дають змогу зменшити витрати. Це зрозуміли на підприємстві BASF у місті Людвігсхафен і обрали інноваційні реле сполучення та системи опторозв’язки від Phoenix Contact.

Застосування

Завод BASF у місті Людвігсхафен пройшов тривалий шлях від заснування до перетворення на найбільший у світі хімічний комплекс.

Один з численних напрямків виробництва — фабрика, на якій випускаються жиророзчинні вітаміни A та E. Майже всі прекурсори, що використовуються в складних процесах синтезу, виробляються власними силами та подаються безпосередньо на вітамінну фабрику трубопроводами. Керування виробництвом здійснюють сучасні системи, сигнальні лінії яких прокладено через стандартизовані розподільні стійки.

Для посилання сигналів, що йдуть до датчиків, використовуються реле сполучення системи PLC-INTERFACE від компанії Phoenix Contact із габаритною шириною лише 6,2 мм. Для нормалізації польових сигналів зворотного зв’язку, що поступають у систему керування, служать модулі PLC-INTERFACE з такими самими габаритами.

Рішення

PLC-INTERFACE від Phoenix Contact  

PLC-INTERFACE від компанії Phoenix Contact

Важливою перевагою є рознімна конструкція реле сполучення та оптопара. Кожний канал можна оптимально адаптувати до ситуації залежно від напруги, потужності та частоти перемикання.

Якщо через зміну умов необхідно встановити оптопару замість реле, відповідні корективи в будь-якій комбінації можна внести в порядку дообладнання за лічені секунди, не від’єднуючи змонтовані кабелі.

Можна замовити вироби для будь-яких популярних варіантів напруги керування з різними технологіями з’єднання (пружинне або гвинтове).

Корисним доповненням служать продумані аксесуари: різноманітні перемички, розділювальні пластинки, клеми живлення та таблички для маркування пристроїв зі стандартного асортименту для модульних клем Phoenix Contact.

Резюме

Система PLC-INTERFACE заощаджує кошти, зменшуючи загальне займане місце, витрати на підключення та монтаж і тривалість робіт. Водночас підвищується прозорість монтажу та рівень безпеки.

Це досягається завдяки знімній, захищеній від вібрації системі перемичок PLC. Надійна розв’язка між колами вхідного та вихідного сигналу, а також відповідність реле ступеню захисту IP67 стали двома важливими критеріями, на основі яких компанія BASF обрала систему Phoenix Contact PLC-INTERFACE.

Адже головна вимога в хімічній галузі, важливіша навіть за міркування економії, — це безпека.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити