Waterworx — бібліотека процесів для водного господарства

Огляд

Програмна бібліотека Waterworx  

Програмна бібліотека Waterworx

  • Waterworx компанії Phoenix Contact — це бібліотека для автоматизації технологічних процесів підготовки питної води та очищення стічних вод.
  • Мінімізуйте витрати на програмування за рахунок заздалегідь підготовлених функціональних блоків для контрольно-вимірювальних та приводних технологій.
  • Бібліотека процесів постійно розширюється відповідно до актуальних та майбутніх технологій.

Застосування

Візуалізація SCADA в диспетчерській  

Рішення для загального огляду процесів

Технологія та процедури у сфері водного господарства постійно розвиваються та змінюються. У зв’язку зі зміною загальних вимог виробничі установки підлягають постійному процесу внесення змін.

Це вимагає оптимізації та адаптації наявних установок для забезпечення максимальної надійності постачання та економічності експлуатації. Завдяки сучасним і ефективним рішенням ви можете вирішити ці задачі.

Рішення

Рішення для сфери водного господарства від польового рівня до рівня керування  

Цілісна концепція від польового рівня до рівня SCADA

Waterworx — це бібліотека процесів для водного господарства, яка дозволяє вам виконувати ефективне проектування вашої установки на основі попередньо запрограмованих функціональних блоків. Бібліотека складається з базових функцій для найпростішого використання, складних блоків приводів, клапанів і вимірювання та блоків для з’єднання із системою SCADA.

Різноманітні технології, такі як PROFIBUS, PROFINET та Modbus дозволяють користувачу легко інтегрувати наявні та нові польові пристрої до загальної системи. Завдяки тісній співпраці з виробниками галузевих польових пристроїв для водопостачання користувач отримує перевірену та ефективну інтеграцію польових пристроїв.

Завдяки постійному вдосконаленню бібліотеки WATERWORX можливості під’єднання постійно розширюються.

Переваги

  • Мінімізація пов’язаних із програмуванням витрат на проектування завдяки використанню готових функціональних блоків
  • Просте вимірювання, контроль та регулювання процесів установки зі стандартизованими блокам програмного забезпечення
  • Безпечне перенесення даних процесів за допомогою всіх стандартних видів дистанційного зв’язку, таких як мобільна мережа, відкриті мережі, радіо- та кабельні системи
  • Надійний дистанційний зв’язок через стандартизовані протоколи, такі як IEC 60870-5-101,-104 та ODP

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22
Referrer:

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити