Розвідка та видобування

Розвідка та видобування

Експлуатаційна готовність як найвищий пріоритет

Інноваційні комплексні рішення забезпечують безперебійну роботу ваших установок.

Назад до Сфери застосування та рішення

Категорії

Коли йдеться про переробку нафти та газу на подальшу продукцію, не обійтися без складних процесів. Процеси, у яких швидко генерується до 10 000 сигналів, мають інтелектуально розподілятися.

Різноманітні типи сигналів, зокрема з потенційно вибухонебезпечних ділянок, реєструються та передаються системі керування процесом. При цьому основна увага приділяється експлуатаційній готовності нафтопереробного заводу. Саме тому більшість електричних компонентів мають систему резервування.

Phoenix Contact пропонує інноваційні рішення для сфери переробки та продажу, починаючи з термінальних плат для ефективного розподілу сигналів і до резервних систем керування для відмовостійких систем на нафтопереробних заводах.

Огляд: переробка та продаж

Огляд: переробка та продаж

Phoenix Contact пропонує інноваційні рішення для сфери переробки та продажу, починаючи з термінальних плат і до резервних систем керування.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити