Кабельні рішення для систем керування рухом поїздів

Кабельні рішення для систем керування рухом поїздів

Надійна мережа, стійка до перешкод

Мережеві ізолятори Ethernet і з’єднувачі із заливкою для побудови стійких до перешкод систем керування.

Переваги: з’єднувачі із заливкою

  • Швидкий монтаж за допомогою SPEEDCON M12
  • З’єднувачі та кабельна продукція для залізничної галузі з матеріалів, що відповідають стандарту EN 45545-2
  • Надійна фіксація завдяки спеціальним вібраційним гальмам
  • Термостійкість — під час випробувань вироби піддаються дії широкого діапазону температури та її різким перепадам

Переваги: FL ISOLATOR M12

  • Надійний захист компонентів мережі завдяки гальванічній розв’язці за різниці потенціалів до 4 кВ
  • Вібростійка технологія з’єднання M12 із системою швидкого з’єднання SPEEDCON
  • Придатність для використання на залізничному рухомому складі відповідно до стандартів EN 50155 і EN 50121

Застосування

Система керування рухом поїзда  

Система керування рухом поїзда

Системи керування рухом поїздів часто мають ієрархічну структуру. Вони складаються з кількох рівнів керування з різними функціями та вимогами.

Поїзна шина
Найвищий рівень керування, так звана поїзна шина, охоплює весь поїзд і служить для наскрізного обміну даними між усіма його частинами. Оскільки в цьому випадку не потрібна дуже висока швидкість передачі даних, для комунікації використовується технологія Ethernet категорії 5. Від цього рівня системи керування залежать безпека та відповідність стандартам, тому він завжди має бути готовим до роботи. У зв’язку з цим до кабелів та інших компонентів інфраструктури висуваються високі вимоги.

Вагонна шина
Другий рівень, так звана вагонна шина, підключений до поїзної шини та призначений власне для керування. На цьому рівні відбувається керування функціями поїзду, а також здійснюється контроль безпеки окремих систем, наприклад гальм, дверей або кондиціонера. Вимоги до цього рівня з огляду на вимоги до безпеки, необхідність дотримання стандартів і забезпечення високої готовності майже такі самі, як до поїзної шини. Відповідне технічне рішення часто реалізується на основі PROFINET категорії 5.

Додаткові системи
У поїзді є також інші системи, від яких не залежать безпека або відповідність стандартам. Їхнє підключення здійснюється через шлюзи у вагоні. До них належать системи бортового оповіщення та інформування пасажирів, системи відеоспостереження або бортові мультимедійні системи (підключення до Інтернету). У цьому контексті головними вимогами є висока готовність і швидка передача даних, але на безпеку чи відповідність стандартам це не впливає. Тому на цьому рівні часто використовується 10-гігабітна технологія Ethernet категорії 6A.

Рішення

З’єднувачі M12 серії RAIL  

З’єднувачі M12 серії RAIL з заливкою

 

З’єднувачі M12 серії RAIL із заливкою від Phoenix Contact, уможливлюють побудову надійних кабельних систем для будь-яких рівнів системи керування рухом поїзда, наприклад:

  • кабельні з’єднання датчиків і виконавчих елементів із кодуванням A
  • кабельні з’єднання Ethernet/PROFINET 4-полюсного типу з кодуванням D
  • з’єднання M12 із кодуванням X для швидкого передавання даних (10 Гбіт/с)

Особлива увага в цій сфері приділяється відповідності використовуваних пластмас і кабельної продукції до стандартів займистості. Ці матеріали відповідають вимогам стандарту EN 45545-2 і чудово підходять для використання в поїздах.

Phoenix Contact, партнер залізничної галузі, випускає кабельну продукцію зі з’єднувачами M12 із заливкою, які проходять повний комплекс електричних випробувань. Це дозволяє виключити недешевий пошук несправностей, характерний для кабельних систем поїздів, де з’єднувачі встановлюються вручну.

FL ISOLATOR  

FL ISOLATOR підвищує стійкість бортової мережі до перешкод

Ізолятор FL ISOLATOR забезпечує гальванічну розв’язку в мережах Ethernet на основі мідного кабелю. Завдяки надійній розв’язці потенціалів із різницею до 4 кВ істотно підвищується стійкість до перешкод у промислових умовах.

Компоненти мережі та дорогі пристрої захищаються від різниці потенціалів. Можлива швидкість передачі даних становить 10/100 Мбіт/с. Цей пристрій є пасивним, тобто не потребує окремого джерела живлення. FL ISOLATOR інтегрується в мережу безпосередньо перед абонентами, що потребують захисту, або безпосередньо перед зчепленням вагонів і після нього. Це запобігає вирівнюванню потенціалів між окремими сегментами поїзної мережі Ethernet.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити