Сигнальні ліхтарі для автоматизації водних шляхів

Огляд

Шлюзи з сигнальними установками  

Рішення для освітлення водних шляхів

  • Оператори та монтажні підприємства з установки сигналізації для водяних шляхів стикаються з непростим завданням: забезпечити довготривалу експлуатацію.
  • Компанія Phoenix Contact пропонує узгоджені між собою системи для різноманітних завдань з сигналізації.
  • Стійкі до дії морської води сигнальні ліхтарі можуть бути легко інтегровані в наявну мережу та середовище автоматизації.

Застосування

Сигнальні установки  

Сигнальні установки для судноплавства

Під час керування рухом транспорту на водних шляхах сигнальні установки забезпечують безпечну та надійну експлуатацію в різних місцях. Сигналізація використовується, наприклад, на внутрішніх водних шляхах, на входах до гавані, на судноплавних стрілках, у вузьких місцях з одностороннім рухом або в шлюзах. Установки при цьому є частиною часто складного середовища автоматизації.

Окрім простого та швидкого монтажу вирішальне значення має, перш за все, надійна експлуатація та максимальний рівень експлуатаційної доступності сигнального обладнання. Як для оптимального технічного обслуговування, так і для забезпечення безпеки характеристики в режимі роботи мають бути доступні в будь-який момент.

Рішення

Сигнальні лампи для застосування в морських умовах  

Цілісна інтеграція в середовище автоматизації

Phoenix Contact пропонує продукцію та системи для комплексної автоматизації сигналізації на водних шляхах. Асортимент сягає від окремих світлодіодних ламп до комплексних рішень.

Освітлення підключається до мережі, а керування ведеться через інтерфейс шини. В якості зворотного зв'язку з ламп до проекту керування передаються дані моніторингу стану. Це означає, наприклад, можливість порівняння в режимі реального часу очікуваного та фактичного станів установки. Також в проект керування інтегрована система оцінювання діагностичних та статусних повідомлень усіх підключених освітлювальних приладів.

Як для простого підключення сигналізації, так і для складних систем керування компанія Phoenix Contact надає відповідні рішення разом з усіма компонентами — від електричного живлення з вбудованим захистом від перенапруг і польового рівня до технологій керування, мережевої інфраструктури та рівня керування.

Крім того, багаторічний досвід роботи з користувачами або профільними спілками та інститутами дозволяє розробляти для освітлювальних приладів індивідуальні функції.

Топологія: рішення для сигналізації  

Конструкція сигнального рішення для шлюзових установок

Переваги

  • Швидка інтеграція сигнального освітлення завдяки шинній технології та можливість доповнення додатковими функціями
  • Інтеграція в наявну систему керування за стандартизованим Ethernet-протоколом
  • Можливість гнучкого налаштування до вимог застосування завдяки апаратним засобам з можливістю масштабування

Продукція

ОписТип№ для замовлення
Морські сигнальні ліхтарінаприклад, CSD-SL 300 WH2701785
Джерело безперебійного живленнянаприклад, QUINT-UPS/ 24DC/ 24DC/102320225
Модуль безпеки для системи вводу/виводу Axiolineнаприклад, AXL F LPSDO8/3 1F2702171
Інфраструктура мережі для побудови мережі з високим рівнем готовності в якості магістралінаприклад, FL Switch SMCS 8GT2891123
ОписТип№ для замовлення
Морські сигнальні ліхтарінаприклад, CSD-SL 300 WH
Джерело безперебійного живленнянаприклад, QUINT-UPS/ 24DC/ 24DC/10
Модуль безпеки для системи вводу/виводу Axiolineнаприклад, AXL F LPSDO8/3 1F
Інфраструктура мережі для побудови мережі з високим рівнем готовності в якості магістралінаприклад, FL Switch SMCS 8GT

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22
Referrer:

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити