Ürün listesi Patch kablolar ve hatlar

Filtre

183 Sonuçlar

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Sertifika

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_MEDIUM_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NUMBER_OF_POSITIONS_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_CABLE_LENGTH_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_SIGNAL_TYPE_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Sinyal tipi

FO patch kablosu - FOC-LC:A-LC:A-GZ01/2 - 1400604

Montajlı FO kablosu, zip kordonlu kablo, çok modlu fiberglas 50/125 μm, OM2, fiş: LC/LC dupleks, korunma sınıfı: IP20, kablo kanallarına veya kontrol panolarına montaj için, uzunluk: 2 m

FO patch kablosu - FOC-LC:A-LC:A-GZ02/2 - 1400621

Montajlı FO kablosu, zip kordonlu kablo, çok modlu fiberglas 50/125 μm, OM3, fiş: LC/LC, korunma sınıfı: IP20, kablo kanallarına veya kontrol panolarına montaj için, uzunluk: 2 m

FO patch kablosu - FOC-LC:A-LC:A-GZ03/2 - 1400622

Montajlı FO kablosu, zip kordonlu kablo, çok modlu fiberglas 50/125 μm, OM4, fiş: LC/LC, korunma sınıfı: IP20, kablo kanallarına veya kontrol panolarına montaj için, uzunluk: 2 m

FO patch kablosu - FOC-SC:A-LC:A-GZ01/2 - 1400639

Montajlı FO kablosu, zip kordonlu kablo, çok modlu fiberglas 50/125 μm, OM2, fiş: LC/SC dupleks, korunma sınıfı: IP20, kablo kanallarına veya kontrol panolarına montaj için, uzunluk: 2 m

FO patch kablosu - FOC-SC:A-LC:A-GZ02/2 - 1400673

Montajlı FO kablosu, zip kordonlu kablo, çok modlu fiberglas 50/125 μm, OM3, fiş: LC/SC dupleks, korunma sınıfı: IP20, kablo kanallarına veya kontrol panolarına montaj için, uzunluk: 2 m

FO patch kablosu - FOC-SC:A-LC:A-GZ03/2 - 1400681

Montajlı FO kablosu, zip kordonlu kablo, çok modlu fiberglas 50/125 μm, OM4, fiş: LC/SC dupleks, korunma sınıfı: IP20, kablo kanallarına veya kontrol panolarına montaj için, uzunluk: 2 m

FO patch kablosu - FOC-LC:A-SJ:A-GZ01/2 - 1400682

Montajlı FO kablosu, zip kordonlu kablo, çok modlu fiberglas 50/125 μm, OM2, fiş: LC/SC-RJ, korunma sınıfı: IP20, kablo kanallarına veya kontrol panolarına montaj için, uzunluk: 2 m

FO patch kablosu - FOC-LC:A-SJ:A-GZ02/2 - 1400683

Montajlı FO kablosu, zip kordonlu kablo, çok modlu fiberglas 50/125 μm, OM3, fiş: LC/SC-RJ, korunma sınıfı: IP20, kablo kanallarına veya kontrol panolarına montaj için, uzunluk: 2 m

FO patch kablosu - FOC-LC:A-SJ:A-GZ03/2 - 1400684

Montajlı FO kablosu, zip kordonlu kablo, çok modlu fiberglas 50/125 μm, OM4, fiş: LC/SC-RJ, korunma sınıfı: IP20, kablo kanallarına veya kontrol panolarına montaj için, uzunluk: 2 m

FO patch kablosu - FOC-SC:A-SC:A-GZ01/2 - 1400685

Assembled FO cable, zip cord cable, multi-mode fiberglass 50/125 μm, OM2, plug: SC duplex/SC duplex, degree of protection: IP20, for installation in cable ducts or control cabinets, length: 2 m

183 Sonuçlar

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat