Ürün listesi Yönetilebilir Switch'ler

Filtre

13 Sonuçlar

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Sertifika

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_CONNECTION_METHOD_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 3016E - 2891066

Yönetilebilir Ethernet switch IEC 61850-3 ve IEEE 1613 standartlarını karşılamaktadır. 10/100 Mbps 16 RJ45 port, işletme sıcaklığı -40°C ... +70°C.

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 3012E-2SFX - 2891067

Yönetilebilir Ethernet switch IEC 61850-3 ve IEEE 1613 standartlarını karşılamaktadır. 10/100 Mbps 12 RJ45 port ve 100 Mbs iki SFP slot, -40 °C ... +70 °C çalışma sıcaklığı

Media module - FL SFP FX - 2891081

Küçük form-faktör geçmeli modül 100 Mbps veri iletim hızında,1310 nm (uzun) dalga boyunda fiber optik arayüz sağlar.

Media module - FL SFP FX SM - 2891082

Küçük form-faktör geçmeli modül 100 Mbps veri iletim hızında,1310 nm (uzun) dalga boyunda fiber optik arayüz sağlar.

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 4808E-16FX LC-4GC - 2891073

Rak montajlı yönetilebilir Ethernet switch IEC 61850-3 ve IEEE 1613 standartlarına uygundur. Sekiz RJ45 port 10/100 Mbps, 16 LC MM fiber port 100Mbps ve dört gigabit kombo port (10/100/1000Mbps RJ45 bağlantı; 1000Mbps fiber optik bağlantı 1000Mbps SFP modülü gerektirir).

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 4808E-16FX-4GC - 2891079

Rak montajlı yönetilebilir Ethernet switch IEC 61850-3 ve IEEE 1613 standartlarına uygundur. Sekiz RJ45 port 10/100 Mbps, 16 SC-D MM fiber port 100 Mbps ve dört gigabit kombo port (10/100/1000 Mbps RJ45 bağlantı; 1000 Mbps fiber optik bağlantı 1000 Mbps SFP modülü gerektirir).

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 4808E-16FX SM-4GC - 2891080

Rak montajlı yönetilebilir Ethernet switch IEC 61850-3 ve IEEE 1613 standartlarına uygundur. Sekiz RJ45 port 10/100 Mbps, 16 SC-D SM fiber port 100 Mbps ve dört gigabit kombo port (10/100/1000 Mbps RJ45 bağlantı; 1000 Mbps fiber optik bağlantı 1000 Mbps SFP modülü gerektirir).

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 4808E-16FX ST-4GC - 2891085

Rak montajlı yönetilebilir Ethernet switch IEC61850-3 ve IEEE 1613 standartlarına uygundur. Sekiz RJ45 port 10/100 Mbps, 16 ST MM fiber port 100 Mbps ve dört gigabit kombo port (10/100/1000 Mbps RJ45 bağlantı; 1000 Mbps fiber optik bağlantı 1000 Mbps SFP modülü gerektirir).

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 4808E-16FX SM ST-4GC - 2891086

Rak montajlı yönetilebilir Ethernet switch IEC61850-3 ve IEEE 1613 standartlarına uygundur. Sekiz RJ45 port 10/100 Mbps, 16 ST SM fiber port 100 Mbps ve dört gigabit kombo port (10/100/1000 Mbps RJ45 bağlantı; 1000 Mbps fiber optik bağlantı 1000 Mbps SFP modülü gerektirir).

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 4808E-16FX SM LC-4GC - 2891074

Rak montajlı yönetilebilir Ethernet switch IEC 61850-3 ve IEEE 1613 standartlarına uygundur. Sekiz RJ45 port 10/100 Mbps, 16 LC SM fiber port 100 Mbps ve dört gigabit kombo port (10/100/1000 Mbps RJ45 bağlantı; 1000 Mbps fiber optik bağlantı 1000 Mbps SFP modülü gerektirir).

13 Sonuçlar

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat